net support winroll back ile çalışmıyor.

Kodla Büyü

hbutun

Üye
bilgisayarlardan bir kaçına winrollback kurdum. bu defa net support çalışmadı. winroll back: deep freeze ile aynı işi yapan bir program.
bir de şunu sorayım. güvenlik kartları varken böyle bir program kullanmama gerek varmı. güvenlik kartları tüm ayarları korur mu. çünkü ben bilgisayarların masaüstü resimlerinin bile değişmesini istemiyorum. tüm ayarları saklı kalsın istiyorum[/img]

güvenlik kartı varken gerek yok. yönetim ayarları masaüstünün değiştirilmesini engellemek için netsupport protect güzezl bir program.

Eğer öğretmen bilgisayarında netsupport kurulu ve deploy unit kuruluysa diğer bilgisayarlar client atabilirsin. Kurduktan sonra her bilgisayrda NSprotect ayarlarına girip oradan neyi engellemek istiyorsan işaretliyorsun pro yüklemeden, yönetim araçlarına kadar bilgisayarla ilgili her türülü ayar var ve iki kademeli şifre veriyorsun (user ve admin) engelle dediğinde artık şifre girilmediği sürece sistemi koruyor.

biraz eski bir konu ama bende aynı sorunu yaşıyorum. winrollback kurduktan sonra net support öğrenci bilgisayarlarını görmüyor. güvenlik kartım da yok. deep freeze de kurmak istemiyorum çünkü kaldırırken sorun çıkarıyor.

bundan 2 yıl önce birlikte kullanmıştım hiçbir ayara gerek kalmadan ikiside normal çalışmıştı. şimdi başka bir okulda deniyorum bir türlü olmuyor. winrollback ve net support birlikte kullanmanın bir yolu var mı?

netsupport 10.7.1 + drive vaccine pc restore plus + drive vaccine pc restore plus RMC + nod32 4.0.417 + USB Disk Security 6.0.0.126

Kontrol Sende!

winroll back ile net support çakışma durumu yok winrollback otomatik uzaktan bağlantıyı kapatıyor siz bunu hizmetlerden yönlendirme ve uzaktan yardım ve uzaktan erişimle ilgili olanları otomatik yap ve başlat sorun düzelcektir.

Geri