Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

****NET SUPPORT SCHOOL GÜVENLİK DURUMU ACİLLLLLL***

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında welldone05 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. welldone05

welldone05 Üye

slm bır sorum olacaktı
    bt sınıfı ıle ılgılı bt sınıfına net support school programını kurmak ıstedım ve sıtede soledıgınız adımları yaptım
    ve kurdum da
    ama bellı bır sure sonra bılgısayarlar kendılıgınden kapanmaya ve acılmamaya basladı.
    guvenlık duvarıyla ılgılı oldugunu dusundum ben ctrl-home tusuna basarak sıfreyı gırdım ve ordan ayarlar bolumundekı koruma yok secenegını sectım bu sekılde yaptım

ctrl home dedıkten sonra yapılması gerekenlerı solersenız sewınırım.

bır de netop school da guvenlık duwarını kapatma durumu oluyormu arkadaslar.

2. muallimim

muallimim Seçkin Üye Seçkin Üye

öyle bir sorun olmaz ben 3-4 yıldır kullanıyorum biostan işlemci sıcaklığına bak çok artıyorsa ondan kapanıyordur.

3. welldone05

welldone05 Üye

muallımım yorumun için sagol pekı guvenlık duwarının kapatılması nasıl oluyor yaptıgım adımlar dogrumu ben ctrl home dedıkten sonra sıfre gırdım ve acılan pencerede ayarlar bolumunden Koruma Yok secenegını sectım ve devam ettım

ve bunu yaptıktan sonra bılgısayarda sureklı acılısta sorunu en son yukledıgınız programla alakalı oldugunu soleyen bır uyarı cıktı.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal