Net Support School çok ilginç bir sorun

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
merhaba arkadaşlar, yıllardır kullandığım program olan Net Support School'u bugün çalıştırdığımda çok ilginç bir sorunla karşılaştım. Ana makine yani öğretmen bilgisayarını client'lara gösterince client yani öğrenci makinalarının ekranları 2'ye bölünüyor ve ekranın sol tarafında da tutor'un yani öğretmenin bilgisayarı görülüyor yani sol tarafta öğretmen bilgisayarı sağ taraf ise boş görünüyor, bu sorunu nasıl çözebilirim. çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    281.7 KB · Görüntüleme: 244
  • 2.JPG
    2.JPG
    257.7 KB · Görüntüleme: 242
Ana bilgisayarda Windows tuşu + P basın.
"Sadece bilgisayar ekranı" seçin
düzelecektir

gkhangz hocamın dediği gibi kendi bilgisayarınızı projeksiyon, etkileşimli tahta yada harici bir ekrana bağladınız ve ekranı genişlet yaptınız yüksek ihtimalle. Ekranı yinele yapmanız lazım

gkhankz' Alıntı:
Ana bilgisayarda Windows tuşu + P basın.
"Sadece bilgisayar ekranı" seçin
düzelecektir

Bazen insanın kafası duruyor resmen hocam :) aynen dediğiniz gibi ekran genişlet yapmıştım öyle kalmıştı, yinele yapınca düzelir, çok teşekkürler :)

mudamet' Alıntı:
gkhangz hocamın dediği gibi kendi bilgisayarınızı projeksiyon, etkileşimli tahta yada harici bir ekrana bağladınız ve ekranı genişlet yaptınız yüksek ihtimalle. Ekranı yinele yapmanız lazım

tam üstüne bastınız hocam ayağınızı çekin :) kafa durmuş bende resmen en son genişletmiştim öyle duruyordu ekran :)

Geri