Nesne tabanlı programlama için kitap tavsiteyesi - c#

Kodla Büyü

nuribjk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
nasıl olmuş bilmiyorum ama web tasarım dalı 12.sınıf öğrencileri geçen yıl internet programcılığı dersinide almışlar (ben askerdeydim)bu yıl internet programcılığını tekrar alamayacakları için başka daldan ders seçmek durumunda kalmışlar. (ağ güvenliği+bilg.devre tasarımı) bende bu 2 ders yerine nesne tabanlı programlama dersinin web tasarım dalı için daha uygun olacağını düşündüm. c# bilgim sıfır. bu nedenle modüllerle birlikte iyi denilebilecek bir kitaptanda çalışmak istiyorum. önerisi olan varsa sevinirim. bu arada bütün modüllerini tek tek incelemedim ama genelde örnekler ve anlatım c# üzerinden gidiyor sanırım, yanlışım varsa düzeltin lütfen :)
sonuç olarak doğruysa sizden güzel bir c# kitap tavsiyesi rica ediyorum.

teşekkür ederim hocam.
ama benim istediğim önce bana sonrada öğrencilerime öğretecek bir kitap. çünkü çok büyük e-kitap ve görsel set arşivim var ama elinizdeki bir kitabın yerini tutmuyor. bu nedenle satın alabileceğim bir kitap tavsiyesi istiyorum mümkünse.

HOCAM SİZİN TAM ARADIĞINIZ BİLGİ PAYLAŞIMI VAR.
HEM DE VİDEO ŞEKLİNDE.
İNDİRDİKTEN SONRA HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERSENİZ SEVİNİRİM.(BEN YAPMADIM AMA ÇOK BEĞENDİM.SİZİNDE İŞİNİZE ÇOK YARAYACAK)
BEN ŞU ANDA İNİRİYORUM :)

post511444.html#p511444

Geri