Nero backupit verileri sildi..

Kodla Büyü

EROKAN

Site Gezgini
Arkadaşımın harici harddiski bilgisayarda takılıyken, nero backupit programı bir uyarı vermiş.oda evet demiş. ve tüm veriler birden kaybolmuş. 200 gb veri bir kaç saniyede nasıl yok olur.. harddisk tamamen boşalmış görünüyor.. harddiskin ismide değişmiş. "volume" lu bişey olmuş... Nero backupit programı yedekleme ve geri yükleme yapıyor araştırdığım kadarıyla... Ama o kaybolan verileri geri getirmenin yolunu bilen varmı?? 200 gb lık veriyi nereye yedeklemiş olabilir yedeklediyse.... ve yedeklemiş olsa nereye yedeklememiz gerektiğini sormamzmıydı.. bu otomatik olarak tüm verileri kaybetmiş...

Yardımcı olursanız sevinirim...

nero backupit hakkında pek bilgim yok ama başka bir veri kurtarma programıyla verilerinizi kurtarabilirsiniz. ben recovery my files programıyla yaklaşık 500 gb veriyi eksiksiz kurtarmıştım.

SoNMeZ' Alıntı:
nero backupit hakkında pek bilgim yok ama başka bir veri kurtarma programıyla verilerinizi kurtarabilirsiniz. ben recovery my files programıyla yaklaşık 500 gb veriyi eksiksiz kurtarmıştım.

Sizde o program ve ilacı varmı hocam.. pmden atsanız... Eğer çözüm bulamazsak onunla bir deneyeyim....

Geri