Nem alma cihazı kullanan var mı?

Kodla Büyü

nemesis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Evim aşırı nemli olduğundan ne alma cihazı almak istiyorum.
bu cihazı kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.
1- Kullandıkları marka
2- Günlük kullanım süresi
3- Çıkardığı ses
4- Kullanımdan sonra evde küf rutubet koku kaldı mı?

TROTEC TTK 25 E Nem Alıcı 10 lt

bu cihazı al bence ben çok memnun kaldım . ilk gün 6 lt su çekti. camlar ve duvarda nem kalmadı. oda da daha kaliteli hava alıyorsun. odanın sıcaklığını +5 etkiliyor. ilk hafta tüm saat çalıştı . şimdi kendi otomatik arada bi çalışıyor. sesi pek rahatsız etmiyor.

ucuz kapsül falan denedim hepsi hikaye geldi. ilk gün topladığı nemi görünce şok oldum zaten.

https://urun.n11.com/hava-nemlendir...azi-trotec-ttk-25-e-nem-alici-10-lt-P17199841

TROTEC TTK 25 E Nem Alıcı 10 lt

bu cihazı al bence ben çok memnun kaldım . ilk gün 6 lt su çekti. camlar ve duvarda nem kalmadı. oda da daha kaliteli hava alıyorsun. odanın sıcaklığını +5 etkiliyor. ilk hafta tüm saat çalıştı . şimdi kendi otomatik arada bi çalışıyor. sesi pek rahatsız etmiyor.

ucuz kapsül falan denedim hepsi hikaye geldi. ilk gün topladığı nemi görünce şok oldum zaten.

https://urun.n11.com/hava-nemlendir...azi-trotec-ttk-25-e-nem-alici-10-lt-P17199841
havadan resmen su elde etmişsiniz.
Ben bu nem alma cihazlarını havuzu olan evlerde kullanılır diye düşünüyordum.
kayseride tersini yapıyoruz ortamı nemlendiriyoruz

hocam bizim ev kuzey cephe resmen duvarlar ve camlar aglıyordu . camların altına bez koyuyorduk o kadar yani. çok şükür şimdi kurdum.

Arkadaşlar trotec nem alma makinesini kullanmadım ama sarzli matkapı var harika. Ürünlerine güvenebilirsiniz

Olefini nem alma cihazı kullandım. evin metrekaresine göre satın alıyorsunuz. sesi yatarken rahatsız ediyordu hole koydum. ancak emsallerine göre sessiz olduğunu söyleyebilirim. tuhaf bir koku salıyordu çok rahatsız edici değildi. rutubeti küfü bu makineler kesinlikle yok etmez sadece daha fazla olmasına engel olur. Önce evinizi küften kurtarın yani duvarlar kazınacak ve boyanacak bazıları çamaşır suyu sıkıyor fakat o da sağlığa zararlı ben beceremedim de. nemi alıyor doğru fakat nem çoksa benim yaptığım gibi evi değiştirmek belkide en doğru çözüm oluyor. makineyi de sattım.

ben de yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum. 2 tane vardı biri bozuldu ama. hareket ettirdikten sonra 2 saat kadar çalıştırmamak gerekiyormuş kullanım kılavuzunu okumadığım için bilmiyordum. yine de onu 3 yıl kadar kullanmıştım. diğerini evin nemini almasından çok çamaşır kuruttuğum zamanlarda kullanıyorum. 1 gecede 1 makine çamaşır kuruyor. ayrıca çocuklar hastayken yattıkları odada kullanıyorum. havadaki mikropları toplasın hem de burunları kurusun rahat nefes alsınlar diye. bence nemli bölgelerde yaşayan bütün ailelerin kullanması gerek. biraz gürültülü ama alışınca uyurken bile rahatsız etmiyor.

Geri