Ne olacak bu TRABZONSPOR'un hali?

Kodla Büyü

Kara Kule 61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Evet arkadaşlar şu anda takımda büyük bir istikrarsızlık var.Sizce bu istikrarsızlık neden kaynaklanıyor. Yönetimmi? teknik heyet mi? futbolcularmı?
Not : Bence yönetimin değişmesi lazım.

Bencede yönetimin değişmesi lazımdır. Takımın Önemli futbolcularının elden tutulamaması yada gideceklerse bizim istediğimiz şekilde gitmeliydiler.
ama şenol güneş'in futbolcu seçimindeki yanlışlara rağmen gitmesini istemek kesinlikle olmaz. ama şenol hoca da kendine yöneltilen uyarı ve eleştirileri dikkate almalıdır.
taraftara gelince aslında biz bu konuda ne söylesek boş.
bir kere hocaya güvenecekler. hocanın işine karışmayacaklar yada karıştıklarında ne hocayı dene futbolcuları demoralize etmeyecekler ki moraller bozulmasın.
ikincisi son maçta mesela stad tamamen boştu desek yalan olmaz herhalde.

Bana kalırsa 2010-2011 sezonu Trabzonspor'a çok zarar vermiştir. Evet şampiyon Fenerbahçe olmuştur ancak şike davası nedeniyle kulüpte ve taraftarda bir beklenti yaratıldı. Yargı şampiyonluğu Trabzonspor'a vermedi ancak hala Sadri Şener şampiyonluk için çabalıyor ve bu durum Trabzonspor'da akılları başka yere çekiyor. Son maçta tribünlerdeki boşluk da azımsanacak değildi. Fenerbahçe bile daha az etkilenmiştir şike davasında. Şike davasının olduğu yıl şampiyonluğu son maçta kazanamadılar ama Türkiye kupasını aldılar. Bu kötü sonuçların nedeni Trabzon halkının ve futbolcularının futboldan başka yerlere çekilmesidir. Yoksa trabzon öyle bir şehir ki, bana tanıdığınız 10 trabzonludan 5 tane kötü futbol oynayanı gösteremezsiniz. En fazla 2 dir. Türkiyenin Ajax'ı olur ancak....

beyin olayı çok önemli burada arkdaşım...Bütün kötülüklerin anası fenerbahçe diye inanıyorlar. Tıpkı ilkel kabilelerin şimşek çaktığı zaman olimpos dağındaki gök tanrısı zeusun bir şey çok sinirlendiğini zannetmeleri gibi yani :D

Her takımda olur öyle şeyler... Bizim fazlaca bir beklentimizde yok açıkçası... Olsa da olur olmasa da... Varlığı anadolunun ihtilal ruhudur hepsi o... 3-4 yıl önce cimbomda aynı durumdaydı, düzelir yani...

Şu şike olayının takımı kötü etkilediği kanısındayım bende... Bir türlü lige, futbola yoğunlaşamıyoruz... Aslında bu satten sonra alınacak kupayı federasyona "iade" etmek lazım gelir. Yani o kupanın çokta anlamı yok ya neyse...

Şenol Hocaya ve yönetime güvenim sonsuzdur... Güzel bir fırsat bu aslında; o takımın forması zaten ligi ilk 10 içinde bitirir hazır böyle bir dönem yaşanıyorken gençler denenmeli, gelecek planlaması yapılmalı. 1-2 senelik ayıptan sonra ihtilalin gerçekleşeceğine inancım tamdır!

okanformula' Alıntı:
Bana kalırsa 2010-2011 sezonu Trabzonspor'a çok zarar vermiştir. Evet şampiyon Fenerbahçe olmuştur ancak şike davası nedeniyle kulüpte ve taraftarda bir beklenti yaratıldı. Yargı şampiyonluğu Trabzonspor'a vermedi ancak hala Sadri Şener şampiyonluk için çabalıyor ve bu durum Trabzonspor'da akılları başka yere çekiyor. Son maçta tribünlerdeki boşluk da azımsanacak değildi. Fenerbahçe bile daha az etkilenmiştir şike davasında. Şike davasının olduğu yıl şampiyonluğu son maçta kazanamadılar ama Türkiye kupasını aldılar. Bu kötü sonuçların nedeni Trabzon halkının ve futbolcularının futboldan başka yerlere çekilmesidir. Yoksa trabzon öyle bir şehir ki, bana tanıdığınız 10 trabzonludan 5 tane kötü futbol oynayanı gösteremezsiniz. En fazla 2 dir. Türkiyenin Ajax'ı olur ancak....
Sayın hocam dediklerinize katılıyorum sadece yargı şampiyonluğu trabzona vermiştir.Ama bu şike konusu gerçektende çok başımızı ağrıttı kafaların saha içine değilde sadece bu olaylara takılması yüzünden bu hale geldik.
Bence şikeyle ilgili hak aramalar alttan devam etmeli ama artık öncelik bu olmamalı sahaya bakılmalı.

Trabzonsporun tek problemi oyuncu sayısının fazla olması, bir de COLMAN, artık geri döndü yavaş yavaş düzeliriz, sahada birebirlere girmeye korkan oyuncularımızın sayısı çok, maçlarda gölge pres yaparsan her atak kalende pozisyon olur, zamanında transferler yapılsaydı böyle olmazdı bundan eminim, ayrıca tipik Şenol Güneş takımı aşırı yüklenir sonra takım yorgun düşer, bence Trabzonsporun ilk yarı liderle arasındaki farkı 6 üzerine çıkarmadığı sürece en büyük şampiyon adayıdır, iddia ediyorum... takıma sadece güçlü bir orta saha transferi ve zokoradan kurtulmak yeterli olacak bence, bir topçu sadece sertlik ve top kesmek için sahaya çıkmamalı, birazda özgüven lazım, oyuncu topu kaybedersem hoca beni alırmı diye düşünmemeli, 28 oyuncu ve yedek kalanlar yüzünden büyük problemler var birde, oyuncu sayısı azalırsa kafalarda biraz olsun rahatlar.

Hocamız son maçtan sonra takımı benimsememiş ve takım oyununa uygun oynamayan oyuncularımız ve bireysel birşeyler yapmaya çalışan oyuncularımız var derken sonuna kadar haklıydı, adrian ve janko nun tribünlere koşması Yerli oyunculara bazı şeyleri hatırlatmıştır İnşallah... Tek eksiğimiz biraz sertlik rakibin sertliğine karşı cevap verebilmek, özgüven... bu arada olcanın bazı psikolojik problemleri varmış bir vefat olayından sonra kendini toparlayamamış, bence kadroya sert ve teknik bir orta saha iyi gelir.... Bu sene soner, emre, yasin ve zeki yi takıma monte edebilirsek gelecek sene çok büyük başarı elde ederiz...

Şu anda en büyük hata Yönetim ve hocanın değişmesi olur, adamlarda ferguson'a yıllarca katlandı sonuç ortada, Hocamızın transfer dediğinde getirdikleri oyuncuları hatırlayın forvet dedi pawel geldi, hoca ne yapsın, yıllardır böyle iyi dayanıyor aslında, gerçi bir ara dayanamayıp kore ye gitmişti ya neyse...

Şenol Hoca inadı diye birşeyde var, mesela son maçta halili oyundan almaması, sakat saparayı geç çıkarması...vb... oyuncuları kazanmak için bunları yapmamalı, bu hafta volkan ve olcana ne yaptıysa tüm oyunculara uygulamalı, başkanımızda ayrı bir hikaye tutturmuş; 16 kasımda CAS'a başvurucam, takımı oldukça boşladı... Son olarak Transfer konusunda kredi vermeyen bankalar yüzünden sadece janko ile yetinebildik yoksa n'doye Trabzona gelecekti. sevgili Denizbanka buradan "Dilerim kısa sürede iflas edersiniz" demek istiyorum. Devre arası volkan, vitek, barış özbek, cech garanti yolcu iyi bir teklife sapara, celu, alan da satılabilir, Bizde ki en büyük eksiklik olan izleme komitesinin başındaki TD'ün t sinden anlamayan ancak oyuncu seçme konusunda güvendiğim giray bulak bomba transferlere imza atacaktır. En az borcu olan takımız ve bu kadar puan kaybına rağmen mali olarak çok iyi durumdayız, mali fairplay uygulamasına takılmayacak tek kulüp biziz şu anda.. O kupa gelecek. sadece teneke değil o...

Şenol güneşin transfer ile iyi bir kadro kurduğu görülmemiştir.Dikkat edilirse hep başarılı olduğu dönemler hazır kurulu kadrolarda olmuştur.En sonda Ersun yanalın mirasına kondu.
Çok iyi bir yönetim gelirde iyi, nokta transferler yaparsa bence o zaman şenol iyi bir şeyler yapar. .Hatta 1461 in kadrosundan birçok oyuncu trabzona geçebilir.bu yönetim sadece 1-2 menejere para yediriyor.

Kara Kule 61' Alıntı:
Şenol güneşin transfer ile iyi bir kadro kurduğu görülmemiştir.Dikkat edilirse hep başarılı olduğu dönemler hazır kurulu kadrolarda olmuştur.En sonda Ersun yanalın mirasına kondu.
Çok iyi bir yönetim gelirde iyi, nokta transferler yaparsa bence o zaman şenol iyi bir şeyler yapar. .Hatta 1461 in kadrosundan birçok oyuncu trabzona geçebilir.bu yönetim sadece 1-2 menejere para yediriyor.

Ben %100 katılmıyorum, Şenol Hoca bazı inatları dışında Ülkenin en büyük TD'dür....
Peki size soruyorum 96 da ne istedi hoca stoper di galiba alındımı HAYIR,
2003 te de stoper istedi yine yok, varsa bile çakma bir topçu getirdiler
2005 de sol kanat istedi yine yok
2010-2011 sezonunda bir sol bir forvet istedi ne geldi pawel, piotr...
Şl ne katıldığımızda bir tek adrianı çok istediğini herkes söylüyor, cech, celu, henrique, zokora piyangodan çıktı,
ersun yanal takım kurarken bırakıp giderdi arkasına bile bakmazdı, keza bir kaç tape de adı geçti.
Şenol Hoca öylemi adamı saniyede yerler, takım kurmak değil hatalı oyuncu değiştirdimi istifa diyenler var, Trabzon maalesef bölünmüş bu konuda hocayı isteyenler ve istemeyenler, o zaman bende şunu söylüyorum fatih terim ne yaptı TS'nin yarısını toladı, ceyhun, selçuk, Burak, engin, F.Terim kimleri aldırdı,
melo : Yıllık maliyeti 8-9 milyon euro
Selçuk : 3-4 milyon
Burak : 5 + 3 milyon
amrabat : 8+ 3 milyon
Hamit : 5-6 milyon
dany : 2,2+ 1,7 milyon euro bu paraların yarısı bile verilmedi, verilseydi getirilen oyuncular istediği oyuncular olmazdı... bence aradaki farki burada.

96-2003-2005 ve 2011 de neler döndüğünü biliyor olmalısınız, bunlar gerçekleşmiş olsaydı EFSANE olrudu, gerçi benim için efsane zaten...kadıköydeki maçı nasıl 2-2 bitirdiklerini, gaziantepin 3-0 dan maçı nasıl verdiği gibi geyikler işte... Hoca demedi mi, yönetim transfer işinde kafasına göre takılıyor diye, hoca da inatla kendi istemediği oyuncuları oynatmıyor, hocayı bir kez küfür ederken gördüm hayatım boyunca o da adrian'a :wink: Hocaya eleştirim İnatları, İnatla Halili oynatması, Volkana şans vermesi, Olcan kötü iken sahada tutması...vs oyuncuyu kazanmak için çok uğraşmasına gerek yok bence, oynamazsa verirsin cezayı biter.
Geçen sene yönetim(Hoca hiç bir transfer işinde yoktu) menejerlere toplam 10 milyon tl yedirmiş, gerisini siz düşünün... bence hocaya tüm yetki verilmeli yada verdiği listeden ilk 3 alınmalı listede olmayan değil, mesela emerson colmana karşı teklif edilmişti, bedavaya mal oldu, beceriksizlik olacakken hocanın inadı işe yaradı.

Şenol hocayı da mı yiyeceniz. Eğer Şenol hoca da giderse hepten dağılırsınız bence. Ne güzel 1461 diye bir takımın var, altyapıya geri dön, ordaki oyunculardan özellikle tranzonlulardan iskelet oluştur. Üzerine 4-5 kaliteli yabancı. Sonrası gelir zaten. Ama yook illede işe yaramaz yabancıları bulacan bi ton para verecen, aynı işi yapabilecek Türk çocuğuna şans vermeyecen. Trabzonun şampiyonluklarına ya da başarılı olduğu senelere bakın çoğu Türk ve trabzonlu futbolcular özellikle avrupadaki başarılarda.
Öze dönecen öze. Ne varsa orada. Bütün takımlar için genellenebilir. Kelin merhemi olsa....

Galatasaraylıyım ama TS hala geçen seneden bu seneye dönemedi aklı fikri fenerden kupa almada. Enerjilerini hep bu yönde harcıyolar ayrıca takım kalitesi bu sene düşük bence. ama yönetim olarak taze kan iyi gelir

patari' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:

Ben %100 katılmıyorum, Şenol Hoca bazı inatları dışında Ülkenin en büyük TD'dür....
Şl ne katıldığımızda bir tek adrianı çok istediğini herkes söylüyor, cech, celu, henrique, zokora piyangodan çıktı,
ersun yanal takım kurarken bırakıp giderdi arkasına bile bakmazdı, keza bir kaç tape de adı geçti.
Şenol Hoca öylemi adamı saniyede yerler, takım kurmak değil hatalı oyuncu değiştirdimi istifa diyenler var, Trabzon maalesef bölünmüş bu konuda hocayı isteyenler ve istemeyenler, o zaman bende şunu söylüyorum fatih terim ne yaptı TS'nin yarısını toladı, ceyhun, selçuk, Burak, engin, F.Terim kimleri aldırdı,
dany : 2,2+ 1,7 milyon euro bu paraların yarısı bile verilmedi, verilseydi getirilen oyuncular istediği oyuncular olmazdı... bence aradaki farki burada.

96-2003-2005 ve 2011 de neler döndüğünü biliyor olmalısınız, bunlar gerçekleşmiş olsaydı EFSANE olrudu, gerçi benim için efsane zaten...kadıköydeki maçı nasıl 2-2 bitirdiklerini, gaziantepin 3-0 dan maçı nasıl verdiği gibi geyikler işte... Hoca demedi mi, yönetim transfer işinde kafasına göre takılıyor diye, hoca da inatla kendi istemediği oyuncuları oynatmıyor, hocayı bir kez küfür ederken gördüm hayatım boyunca o da adrian'a :wink: Hocaya eleştirim İnatları, İnatla Halili oynatması, Volkana şans vermesi, Olcan kötü iken sahada tutması...vs oyuncuyu kazanmak için çok uğraşmasına gerek yok bence, oynamazsa verirsin cezayı biter.
Geçen sene yönetim(Hoca hiç bir transfer işinde yoktu) menejerlere toplam 10 milyon tl yedirmiş, gerisini siz düşünün... bence hocaya tüm yetki verilmeli yada verdiği listeden ilk 3 alınmalı listede olmayan değil, mesela emerson colmana karşı teklif edilmişti, bedavaya mal oldu, beceriksizlik olacakken hocanın inadı işe yaradı.

Sayın hocam sizce takımın başında Terim olsaydı yönetim bu kadar hocaya sormadan transfer yapabilirmiydi. Şenol güneş neden istediği futbolcuyu aldıramıyor.Ve sonuç bu başarısızlık.
Ayrıca şenol güneşin trabzona kazandırdığı altyapıdan kim var.Son yıllardan hatırlanan Fatih tekke ve gökdeniz var ikside özkan sümerin katkısı.Malesef şenol güneş altyapı konusunda cesaretsiz.

Trabzonspora tek tek futbolcu olarak baktığınız zaman kadro çok da kötü durmuyor. Ancak takım oyunu yönünden çok iyi durumda değiliz ne yazık ki. Bunun bir çok nedeni var. Ancak başta gelen nedenler;
1) şike olayının takımı olumsuz yönde etkilemesi.
2)Menajerlerin ve bazı eski yöneticilerin para alacakları yabancı futbolcuları Trabzonsporun almasını sağlamaları.
3)Şenol Güneş'in takım kuramaması ve bu zamana kadar transferleri yönetime yaptırması.
4)Şenol Güneş'in inatçı oluşu. Örnek Adrian ın geçen yıl çoğu maça 45 dakika oynaması ya da son 10-15 dakika oynaması.
5)Özellikle son zamanlarda oyunu okuyamaması. Yaptığı değişikliklerle takımın puan kaybetmesinde önemli rol oynadı. Örnek Beşiktaş ve Antalya maçları.
6)Siyasilerin takıma olan negatif etkisi. Örnek CHP ve AKP nin oy uğruna İstanbulda Aziz Yıldırıma haksızlığa uğradı deyip. Trabzonda Trabzonspor kaşkolu takmaları vs.
7)Takımda fazla yabancı oyuncu olması. Yine bu durumda 2. maddedeki menajer oyunlarıyla alakalı bir durumdur.

patari' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:

Şenol Güneş in en büyük sıkıntısı. Bana bir defans alın ya da bir forvet alın diyor. Ama şu adam olsun diye isim vs. vermiyor. Tabii yönetimde doğal olarak işine gelen en kolay oyuncuyu alıyor. O da bize yaramıyor maalesef.

Kesinlikle hocam Zaten Şenol hocanın bu kadar eleştirilmesinin sebebi de kendisi, Masaya vurmasını bilmiyor ve bu da kendisine mal oluyor, alt yapıdan mustafa yumlu şimdilerde zeki var daha önce tam 5-6 oyuncu denemişti ama isimleri aklımda değil. o zamanlarda geleceğin yıldızları diye bakılırken kendilerini mahvetmişlerdi, kimisi iddia ile yedi kendini kimisi parayı görip ipini kopardı. Hoca yı eleştirirken ben gelecek kişinin daha fazla katkı sağlayacağına inanmadığım gerçeğimle yazıyorum, he bu takıma bir capello getireceksen yada lucescu tamam ama hoca gidip yerine İstanbul yağcısı ve buna rağmen milli takımdan kovulan ersun yanal, yılmaz vural veya giray bulak gelecekse kapıya kilit vuralım. hele ki bazıları tolunay kafkas diyordu Allah korusun...

Alt yapı için Barcelona modeli denendiğini söyleyen arkadaşlar var. Birde bizim kulüpte eski oyuncularımızın alt yapıdan gitmesi gerek futbol artık 80 lerdeki gibi değil, fizik gelişimi, zeka gibi faktörler daha önemli öncede güç önemliyken...

Şenol Hoca kesinlikle takım kurabiliyor ancak beklentisini yüksek tuttuğu için dağılıyor, ancak Hoca için tek birşey söylerim, Maçı iyi okuyamıyor, bjk ve antalya maçında ne olur Volkanı oyuna alma dediğimi hatırlıyorum, karabük maçında takımın gidişini görüp topu orta sahada tutarum mantığı ile forvetsiz oynadı 1-0 ken, ama 6 orta saha oyuncusu topu ayağında tutamadı ve top çeviremediyse suç hocada değildir...

Ben Hoca konusunda son olarak kesinlikle Yönetim bölümüne geçmeli, yada tüm yetkileri eline almalı, yönetim al sana 15 milyon kimi getirirsen getir demeli, geçen gün avrupa devi takımları oyuncu tarama işine 10-20 milyon euro arası para ayırıyormuş, biz her biri yetene olan Trabzon ve çevre illerden oyuncu bulamıyoruz...

Ayrıca siyasilerden bahsetmiş hocam, hak veriyorum, fazla oyuncu var bu da takıma olumsuz etki yapıyor, takımın geleceğini emre güral, soner, colman, zeki ve hatta yasin üzerine kurmalıyız, zokora, alanzinho nedir?

Hocam bir ara hocanın listesindeki oyuncuları twitterdan paylaşılmıştı, n'doye yi istediğini söylemişt, peki bu adam kaça gitti biz vermişiz 1,300 o gitmiş 1,700 e peki zokora ne alıyor faydasıza verdikleri para 2,2 milyon.. nereden baksanız herşeyin altından yönetimin iş bilmezliği ve kuralsızlığ çıkıyor.

Bu aralar şike olayında itibaren belki okumadığım tape ve klasör kalmadı o yaz resmen satır satır okudum, Trabzondaki arkadaşlar ve internet ortamında kulüple ilgili inanılmaz bilgiler düşüyor. mesela stad 7 yıl sürecek demiş başkan bugün ama hiç bir gazetede yok belki yarın, temettü verecek miş, 5 kuruş parası yok, burağın sözleşmesine 5 milyonluk maddeyi başkan koydurmuş ama güvenmiş burak kandırmış...vb

Birde takımın her kademesine eski futbolcuları teknik direktörleri koymuşlar.Tamamen, resmen trabzonu yiyorlar.40 sene önceki teknik direktörü danışman yapmış şenol güneş ne danışacak merak ediyorum.Yönetim kim muhalif ise hemen ona kulüpte iş vermiş ve susturmuş .İlk yönetim gitmeli.

bu senol güneş gitsin diyen trabzonlular bana çok komik geliyor trabzon kadro olarak zaten sıradan bir takım onu iddialı yapan sadece senol güneşin takımı ve kenti iyi bilmesidir. trabzonsporu gsnin 4 yıl üstüste şampiyon olduğu yıllardan beri sevmem umarım senol güneş giderde hakettigi yeri bulur :)

Ne olacak bu trabzonun hali?

3 Haziran 2017 Trabzonspor Bursaspor maçıyla birlikte artık şikeci damgası üzerine yapışmış bir takımdır.

Uzuun haftalardır puan alamayan, evinde bile rezil olan, 3 haftada 15 küsür gol yiyen bir takıma yenilmenin izahı yoktur.

Hele ki sen ikinci yarının en başarılı ikinci takımı isen bunun izahı yoktur.

2011 şampiyonu Trabzonspor diye Fenerlilere takılıyorduk ama artık asla... 33 yaşındayım gözümle gördüğüm en büyük şike bu maçta yaşanmıştır.

Türkiye de futbolun sadece futbol olduğu bir zaman olursa rahatlıkla trabzonspordan da bahsedelim... Al birini vur ötekine... Adam gibi bir anadolu takımı çıksa da futbol izlesek yeniden...

Şimdi ne söylense herkes kendince haklı... Laf söyleyen hiç kimsenin ötekinden temiz kalır yanı yok...

"En temizimiz en öne çıksın".....

s_kajmeran' Alıntı:
Türkiye de futbolun sadece futbol olduğu bir zaman olursa rahatlıkla trabzonspordan da bahsedelim... Al birini vur ötekine... Adam gibi bir anadolu takımı çıksa da futbol izlesek yeniden...

Şimdi ne söylense herkes kendince haklı... Laf söyleyen hiç kimsenin ötekinden temiz kalır yanı yok...

"En temizimiz en öne çıksın".....

Aynen hocam haklısın.

Ama Trabzon çok alenen yaptı.

Yıllardan beri kendinden hariç herkese şikeci diyen Trabzsonpor komşu takımı satmıştır, alanen şike yapmıştır.

TS 4 ya da 5 hadi olmadı 6 yerken şikeci değildi, sezonun ilk yarısı düşme potasına girecek kadar kötüyken iyiydi de şimdi mi kötü oldu, kişi kendi gibi bilirmiş herkesi. Can havliyle oynayan bursanın karşısında yenilmek mi sorun oldu birden, alanya'nın 30 gol atmış 3 topçusu bir önceki hafta kart görüp cezalı duruma düşünce şikeci değil, Rize maçında sezon boyunca 4 maç oynamış alanyasporun rizeli topçusu penaltı yaptırırken şikeci değil de TS yenildi diye şikeci
Niye kafaya taktınız bu kadar ne rizeli ne de TS lisiniz, şike birilerinin üzerinde kalmasın herkese yayalım endişesi mi. TS nin son 6 maçını izlememiş olup yorum yapan herkesin niyeti kötüdür. Şike arıyorsanız müze gezin. Neden bu ülkede Trabzon ve TS ile bu kadar uğraşılıyor, hırsızların peşine düştüğü için mi. 5-6 yerken TS iyiydi de şimdi mi insanlar umursamaya başladı. Alenen şikeyi ıspatlamak gerek ne oldu yine 3 kilo hamsi ile şike mi yapıldı bu ülkede. Ofsayttan gol mu attı, gol Mh yedi, TS 6 haftadır böyle hatta bursasporun golsuz devam ederken verilmeyen penaltısı da var onu da konuşsak. Penaltı yaptıran rizeli, 30 gol atmış üç topunun Rize maçı öncesi toplu kart görme merasimi. TS olunca ne güzel oluyor dimi sallamak. TS nefreti gözleri köreltmiş kaç maçını izledin de futbolu yorumluyorsunuz.

patari' Alıntı:
TS 4 ya da 5 hadi olmadı 6 yerken şikeci değildi, sezonun ilk yarısı düşme potasına girecek kadar kötüyken iyiydi de şimdi mi kötü oldu, kişi kendi gibi bilirmiş herkesi. Can havliyle oynayan bursanın karşısında yenilmek mi sorun oldu birden, alanya'nın 30 gol atmış 3 topçusu bir önceki hafta kart görüp cezalı duruma düşünce şikeci değil, Rize maçında sezon boyunca 4 maç oynamış alanyasporun rizeli topçusu penaltı yaptırırken şikeci değil de TS yenildi diye şikeci
Niye kafaya taktınız bu kadar ne rizeli ne de TS lisiniz, şike birilerinin üzerinde kalmasın herkese yayalım endişesi mi. TS nin son 6 maçını izlememiş olup yorum yapan herkesin niyeti kötüdür. Şike arıyorsanız müze gezin. Neden bu ülkede Trabzon ve TS ile bu kadar uğraşılıyor, hırsızların peşine düştüğü için mi. 5-6 yerken TS iyiydi de şimdi mi insanlar umursamaya başladı. Alenen şikeyi ıspatlamak gerek ne oldu yine 3 kilo hamsi ile şike mi yapıldı bu ülkede. Ofsayttan gol mu attı, gol Mh yedi, TS 6 haftadır böyle hatta bursasporun golsuz devam ederken verilmeyen penaltısı da var onu da konuşsak. Penaltı yaptıran rizeli, 30 gol atmış üç topunun Rize maçı öncesi toplu kart görme merasimi. TS olunca ne güzel oluyor dimi sallamak. TS nefreti gözleri köreltmiş kaç maçını izledin de futbolu yorumluyorsunuz.

Hocam sen Trabzon'u ne kadar abarttın anlayabilmiş değilim. Trabzon nefreti gözleri kör etmiş filan diyorsun, ben bu maça kadar Trabzon'a sempati duyardım ve ayrıca Fenerliler hariç kimse Trabzon'dan nefret etmez.

Alanya'da şike yapmış olabilir, her takım şike yapıyor olabilir ama o konu farklı. Burada Trabzonspor'un alenen maçı satıp satmadığını konuşuyoruz.

Bir tarafta ligin ikinci yarısının en iyi ikinci takımı olan ve 50. yıla doludizgin giden Trabzon.
Diğer tarafta Bursa gibi tepetaklak bir takım, hocası bile yok... Ligin ikinci yarısında sadece 8 puan toplamış.

1-0 öne geçen Trabzon gibi takım Bursa'dan kendi evinde 2 gol yeyip kay be de meezz..

Trabzon artık tescilli şikecidir.

Trabzonspor tüm karadeniz takımlarına aynısını yapmıştır.O yüzden hiçbir karadeniz takım taraftarı bu kulubü sevmez.

Arkadaşlar...
öncelikle maçta idim,
patari hocamın dediği gibi trabzon'un son 5-6 maçını izleseydiniz trabzonspor un çok kötü olduğunu görecektiniz,bence futbolculardan yana hiç bir sıkıntı yok,
GEL GELELİM TARAFTARA;
Bursa Gol atıyor tribunlerin yarısı seviniyor dün maçta bunu görünce şok oldum,sevdiğin gönül verdiğin takım yeniliyor sen alkış tutuyorsun.
Taraftarda Rize Düşmanlığı kendi takımını satacak seviyeye getirmiş,
Ben oyuzden diyorum ki ey trabzonspor taraftarı sen, o şike yapmış bu şike yapmış sen onları bırak sen takımını sattın daha ne konuşuyorsun...

nebiyan55' Alıntı:
Arkadaşlar...
öncelikle maçta idim,
patari hocamın dediği gibi trabzon'un son 5-6 maçını izleseydiniz trabzonspor un çok kötü olduğunu görecektiniz,bence futbolculardan yana hiç bir sıkıntı yok,
GEL GELELİM TARAFTARA;
Bursa Gol atıyor tribunlerin yarısı seviniyor dün maçta bunu görünce şok oldum,sevdiğin gönül verdiğin takım yeniliyor sen alkış tutuyorsun.
Taraftarda Rize Düşmanlığı kendi takımını satacak seviyeye getirmiş,
Ben oyuzden diyorum ki ey trabzonspor taraftarı sen, o şike yapmış bu şike yapmış sen onları bırak sen takımını sattın daha ne konuşuyorsun...

Hocama katılıyorum.

Geri