Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Ne desem bilmemki?Kafama takıldı

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında sinaaat tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. sinaaat

sinaaat Seçkin Üye Seçkin Üye

Sewgili arkadaşlar,bazı dostlar sınava girip birinci olupda(veya en azından kontenjan listesine girip) göreve başlamamaktan falan bahsetmiş.Bunlarda benim gibi okullarından ve derslerinden memnun olan fakat EBITEFO olmak isteyen daha doğrusu bu sertifikaya sahip olmak isteyen kişiler sanırım.Bence burda önemli olan acaba sınavda başarılı olupda kursa katılmaya hak kazanan kişiler acaba formatörlük görevine başlamak istemeselerde bu kursa gidip sertifika alabilecekler mi?Sonuçta size verilmiş bir sertifika hakkı var ama yok ben göreve başlamıycam okuldaki görevime dewam edecem ama kursa dewam edip sertifikamı alacam dersen acaba bu sertifika hakkın yanıyo mu?

Birde acaba sonuçlar il bazındamı yoksa ilçe bazın damı değerlendirilecek?Yani diyelimki bir ilçede 3 kontenjan var bu 3 kontenjana o ilçede görev yapan en iyi 3 kişimi yoksa il bazındaki sıralamaya göremi formatör atanacak?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden tşk

2. CadCam67

CadCam67 Seçkin Üye Seçkin Üye

Yav Arkadaşlar Bakıyorumda her gün bir topic açılıyor ve inanırmsınız hepsi bir biririnin aynı
    Ben anlamıyorum bu arkadaşlar önceki konulara hiç bakmıyorlarmı.
    Bu Bölümde sorulan 1000 soru varsa, derleyin soruları ancak toplam 10 soru çıkar...

3. ba2khan

ba2khan Aktif Üye

adminler bu konuda defalarca ikaz etti ama işte durum değişmiyor

Yüklüyor...