Ne desem bilmemki?Kafama takıldı

Kodla Büyü

sinaaat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sewgili arkadaşlar,bazı dostlar sınava girip birinci olupda(veya en azından kontenjan listesine girip) göreve başlamamaktan falan bahsetmiş.Bunlarda benim gibi okullarından ve derslerinden memnun olan fakat EBITEFO olmak isteyen daha doğrusu bu sertifikaya sahip olmak isteyen kişiler sanırım.Bence burda önemli olan acaba sınavda başarılı olupda kursa katılmaya hak kazanan kişiler acaba formatörlük görevine başlamak istemeselerde bu kursa gidip sertifika alabilecekler mi?Sonuçta size verilmiş bir sertifika hakkı var ama yok ben göreve başlamıycam okuldaki görevime dewam edecem ama kursa dewam edip sertifikamı alacam dersen acaba bu sertifika hakkın yanıyo mu?

Birde acaba sonuçlar il bazındamı yoksa ilçe bazın damı değerlendirilecek?Yani diyelimki bir ilçede 3 kontenjan var bu 3 kontenjana o ilçede görev yapan en iyi 3 kişimi yoksa il bazındaki sıralamaya göremi formatör atanacak?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden tşk

Yav Arkadaşlar Bakıyorumda her gün bir topic açılıyor ve inanırmsınız hepsi bir biririnin aynı
Ben anlamıyorum bu arkadaşlar önceki konulara hiç bakmıyorlarmı.
Bu Bölümde sorulan 1000 soru varsa, derleyin soruları ancak toplam 10 soru çıkar...

CadCam67' Alıntı:
Yav Arkadaşlar Bakıyorumda her gün bir topic açılıyor ve inanırmsınız hepsi bir biririnin aynı
Ben anlamıyorum bu arkadaşlar önceki konulara hiç bakmıyorlarmı.
Bu Bölümde sorulan 1000 soru varsa, derleyin soruları toplam 10 soru çıkar...

adminler bu konuda defalarca ikaz etti ama işte durum değişmiyor

Geri