Natro nun Büyük Yalanı Ortaya Çıktı. Lütfen Okuyun Arkadaşla

Kodla Büyü
selcukhoca bilinçsiz olduğunuz çok belli daha önce hiç hosting kullanmamışsınız. Tüm hosting firmaları CPU'dan kısıtlar. Natro burada yapması gerekeni yapmış. Sen sunucuyu kastırıp 99$ vericeksin senelik.. E adama sormazlar mı sunucu alanlar boşa mı alıyor ? e o zaman hostingle ne farkı var diye ? Keşke biraz araştırsaymışsınız. Natro Türkiye'de ki en güvenilir ve bu sektörde ki en iyi firma. Konu 2012'de açılmış fakat gözüme takıldı. Çünkü bu kadar bilinçsizce alıp da araştırmadan suçlamak haksızca firmayı karalamaya çalışmaktan başka bir şey değildir.

Hocam bunun yalanlık bir durumu yok sitelerinde tüm ibareler yer alıyor sen okumumamışsın ve teknik bilgin yetersiz olduğu için de suçu firmaya atmışsın. Keşke bunları yazmadan önce hosting hakkında biraz bilgi edinseymişsiniz. Benimde hosting paketlerim var ( 1 den fazla ) Ve bu tarz olaylarla karşılaştım. Ama sorun zaman zaman yazılımsal da olabiliyor. :sleep: Yani sırf hit aldı diye kapattılar değil de sitenizde ki yazılım bozuk ise bu da stabil çalışmasını etkiliyor sitenin bu yüzden ne kadar sade temiz bir yazılım olursa o kadar hızlı ve sorunsuz olacaktır. Bazı arkadaşlar yorumlarda yanlış bildiklerinizi düzeltmek istemiş.
Ben natro dan memnunum diğer firmalarla da çalıştım ismini vermek istemediğim bir firma ile sorunlar yaşadım. Hizmetlerim vardı natro da zaten bu yüzden kıyaslama yapabiliyordum hepsini natroya taşıttım. Aradığımda ilgileniyorlar bilgisayarıma bağlanıp çözümünü gösterebiliyorlar ilgi alakaları güzel sorduğum sorulara tatmin edici cevaplar alabiliyorum. :alkis:
Ek olarak smtp ayarlarını yaparsanız mailleriniz de sorun çıkmayacaktır. Ve eğer çok hit alıyorsa siteleriniz sunucuya geçmeniz gerekmektedir. VPS / XSERVER /DEDİCATED/CLOUD gibi. Bunlarla hiç sıkıntı yaşamazsınız. ve sitenizin açılma hızı 2 saniyeye kadar düşebilir. :+1:

ne güzel paylaşımlı hosting al sonra da sunucu kalitesi bekle. ben natrodan suncu kullanıyorum hiçbir problem yok. Türkiye'deki en güzel firmalardandır diyebilirim

Natro kesinlikle başarısız arkadaşlar. Ben de uzun süre Natro kullandım. Kesinlikle problemli bir hosting firması :-1:

yüksek hitli siteler paylaşımlı hostinglerin bir numaralı düşmanı.

Sınırsız plan aldatmacasına kanmayın. hepsinde CPU limiti vardır. bu tarz işlerde ilk önerim VDS o da yetmezse Dedicated sunucular.

VDS ile işiniz çözülüyorsa Türkiyede bir çok firma uygun fiyata SSD , Sata VDS hizmeti vermekte. Ama Dedicated olarak biraz pahalıya kaçıyor.
Dedicated da OVH, Kimsufi, Soyoustart gibi yerleri tavsiye ederim. VDS fiyatına sunucu veriyorlar.

Planlamayı iyi yapmak ve yedekli çalışmak gerek.

Geri