Natro Kurumsal Pro Plan host paketini nasıl bilirsiniz?

Kodla Büyü

Merhoom

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.natro.com/WebHosting/

Kişisel site ve okul sitesini barındırmak için host almak istiyorum natro firmasını daha önce kullanmıştım iyi bir firmaydı ama bu söylediğim paketi nasıl bilmiyorum önerir misiniz? Fiyat uygunmudur?

webadam ı da incelemeni tavsiye ederim. okul sitesi ve birkaç özel site için paketler aldık.

Kullanan biri olarak (diğerleri ile karşılaştırma yapmadan söylüyorum) ; bir sıkıntı yaşamadım.

natro şuan sorunsuz çok iyi,

destek talepleri ortalama 10 dakika içinde cevaplanıyor.

hocam ben de almıştım okul için ısınamadım bir türlü deneme süresi içinde para iadesi istedim yaptılar ben de daha iyi şartlarda idealhosttan aldım cpanel var 10 gb alan 1tb trafik

Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar tavsiye ettiğiniz firmalarada bir bakacağım.

inetmar fiyatı uygun bayi paketleri kullanabilirsin. 4.0 desteği full trust vb ayarları kendin yapabiliyorsun
saygılar

Hocam mükemmel bir seçim derim sadece. Yıllardır Natro kullanıyorum ve şu an yaklaşık olarka 20 civarında Kurumsal Webhostingim var bu zaman akdar sıkıntı yaşamadım. Bir alanda iki web sitesi barındırabiliyorsunuz. Herşey sınırsız daha ne olsun :) Cloud Teknoloji ise ayrı bir güzellik. siteyi ister windows ister linux sunucuda çalıştır sana kalmış :)

:++: :+1:

ben şu an da natronun kurumsal paketini kullanıyorum 10 web sitesi sınırsız alan 10 mssql sınırsız mysql benim işimi fazlasıyla görüyor bence alabilirsin.

Eski ismi web arısı 'dır.http://www.host.net.tr/ bu elemanları tavsiye ederim.3 ayrı host hizmeti alıyorum.Sorunsuz ve kibarlar yasin bey var ekibin başında yanılmıyorsam eski BT öğretmenlerinden :)

hocam hosting ve domain deyince akla ilk geleni söylim sana, Natro Hosting. Türkiye'nin en büyük hosting ve domain firmasıdır ve 13 yıldır faaliyettedir. Kaç kez hosting domain aldım birr sorunum olmadı hiç. Teknik destekleri de çok iyi.

Kurumsal Plan kullanıyorum şuan, çok memnunum. Sizinki benim paketin bir üstü, o daha iyi tabi ;)

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
2 yıldır fatura ulaşmadı elime, gönderdik diyorlar ama nedense inanmıyorum. onun dışında iyi.

kurumsal müşteri misiniz? kurumsal müşterilere gönderiyorlar fatura. Ben bir sorun yaşamadım, fatura kesiyor natro yani.

djbecho' Alıntı:
2 yıldır fatura ulaşmadı elime, gönderdik diyorlar ama nedense inanmıyorum. onun dışında iyi.

kurumsal müşteri misiniz? kurumsal müşterilere gönderiyorlar fatura. Ben bir sorun yaşamadım, fatura kesiyor natro yani.
kurumsal. 3 ihtimal var, 1. natro göndermiyor. 2. ptt 3. postanın geleceği kurum yalan söylüyor( arkadaşım oda)

Hocam adres bilgilerinizde hata vardır. Faturalarımın hepsi elime geçti benim. kruumsal değil bireysel müşteriyim. Faturada kurumsal bireysel ayrımı yok herkese gönderiliyor. Ayrıca kesilen faturalar zaten ödemeler sekmesinde mevcut. ordanda inceleyebilirsiniz..
Natro tek geçerim :)

Hccam ben 1 yıl kadar çalıştım.Sorun yaşadım diyemem ama nedendir bilmem pek ısınamadım. Daha öce ixirhost ile çalışıyordum ona geri döndüm.

2 yıl sorunsuz kullandım. Hiç bir sorun yaşamadım. Ayrıca her ay faturalar e-mail vasıtası ile gönderildi bana.

djbecho' Alıntı:
hocam hosting ve domain deyince akla ilk geleni söylim sana, Natro Hosting. Türkiye'nin en büyük hosting ve domain firmasıdır ve 13 yıldır faaliyettedir. Kaç kez hosting domain aldım birr sorunum olmadı hiç. Teknik destekleri de çok iyi.

Kurumsal Plan kullanıyorum şuan, çok memnunum. Sizinki benim paketin bir üstü, o daha iyi tabi ;)

Aynen katılıyorum müşteri desteğinden, hizmet kalitesine kadar çok iyiler. Fiyatlarda bana göre uygun :+1:

Arkadaş natro yerine turkves e bakabilirsin.Çok başarılı bi firma.En beğendiğim tarafı destek departmanları.Şimdiye kadar görmediğim ilgi alakayı gördüm.Hala da bu durum böyle devam ediyor.Kendilerini hiç bozmadılar.

benimde 3 tane kurumsal hostingim var natrodan, 6 tane site barındırıyorum hiçbir sorun yaşamadım, kurumsal plan da 2 adet web sitesi barındırabiliyorsunuz, ister asp ister php tabanlı sitenizi barındırabiliyorsunuz, 1 yıllık trend micro şifresi de veriyor gayet başarılı. destek en geç yarım saat yazıyor ama ortalama 10-15 dk da destek talebiniz yanıtlanıyor..

writer' Alıntı:
gayet başarılı, veritabanı ve hizmetlerinde hiç bir sıkıntı yaşamadım. 3 yıl oldu
hocam 3 yılda en ufak bir kesinti dahi olmadı mı? bu konuda standart nedir yılda ne kadarlk bir kesinti normal karşılanabilir?

natro'nun destek elemanları çok acemi ve sorunu anlatana kadar sinir hastası olabilirsiniz, o limitsiz özelliklere de aldanmayın işin aslı öyle değil. Bence daha iyi bir firma araştırın.

İhs isimtescil ve daha bir kaç merdiven altı firmalarla çalıştım turhost gibi. Fakat ihs her ay zam yapmayı alışkanlık haline getirdi. İsimtescil zaten en dandik hosting firması kendi sitesi bile günde 4-5 kere kapanır.
Sunucu ve 1-2 hosting paketim İHS'deydi. Ve 3 hosting paketim vardı natroda hepsini natroya taşıdım. Bir çok emeğim saçma sapan firmalar yüzünden heba oldu hep. Natro da bir kaç sıkıntı yaşadığımda hemen ulaşıyorum fakat diğerlerinde ulaşıyorum sorunumuda çözemiyorlar internetten araştır dicekler nerdeyse artık ben aradıkça açmamaya başladılar gerçekten her firma ile çalışılmazmış bunu anladım. Natro ile çalışıyorum artık tüm site ve domainlerimi oraya taşıdım daha da sıkıntı yaşamak istemiyorum. Kriz geçirir bu firmalar uzak durun İHS , İSİMTESCİL VE TURHOST'dan !!!

Geri