Nabi Avcı Trt’nin konuğu oluyor

Kodla Büyü

must109

Site Gezgini
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bu hafta Neler Oluyor’a konuk oluyor.

Yeni dönem öğretmen atamalarından eş durumu tayinlerine, 4+4+4 uygulamasının işlerliğinden sınav sistemlerindekiiyileştirmelere kadar merak edilen pek çok gündeme geliyor.

Ahmet Böken soruyor, Milli Eğitim BakanıNabi Avcı cevap veriyor.

Neler Oluyor, Pazartesi 22.40’da TRTHaber’de.

MEB Bakanı Sn.Nabi Avcı'ya sorularınız için

Program Sunucu Ahmet Böken Twitter Adresi İçin Tıkla

E- mail adresi : aliahmet.boken@gmail.com

ben mail göndedim
sizden isteğmiz Bilişim öğretmenlerinin norm sorununun nasıl çözüleceği, derslerin zorunlu olup olmayacağını sormanız.TŞK

BANA TEK ÇARE BU GİBİ GELİYOR

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    38.8 KB · Görüntüleme: 826
TRT Haber genel yayın yönetmeni ahmet Böken az önce şu twiti attı "P.tesi gecesi Neler Oluyor'da MEB Bakanı Sayın Nabi Avcı'yla yapacağımız röportajın hazırlıkları sürüyor"

bizde bu röportajda yer almak istiyorsak twit atabiliriz arkadaşlar...

Soruları Ahmet böken hazırlamayacak ki soruları bakanlık verecek bakan cevaplayacak. Sorular belli cevaplar belli bence paslaşıp macı bitirecekler

bu adamı dinlemek beni 10 yıl yaşlandırır.Ama Su soruları sormak gerek kendisine.Neden temel derslerin saatleri artırıldı?onun yerine bilisim ve diger gercek hayatta karşılacakları ders ve aktivitelerin ders saati artırılmadı?Universiteki hemen her ögrencinin bilişim teknolojileri yönünden donanımlı olması gerekirken universite birde yarım yamalak verilen bilisim dersi ile nasıl uretken bireyler yetişebilir?Bunları cevaplasa iyi olurdu.Ama tahminim Şöyle diyecek:eek:kul yaptık herkese kitap dagıttık,her okula tabletmiş akıllı tahtaymış donattık.Onu yaptık şunu yaptık.Çünkü siyaset böyle bir şeydir.dinlemeye degmez bence.

reamonn' Alıntı:
bu adamı dinlemek beni 10 yıl yaşlandırır.Ama Su soruları sormak gerek kendisine.Neden temel derslerin saatleri artırıldı?onun yerine bilisim ve diger gercek hayatta karşılacakları ders ve aktivitelerin ders saati artırılmadı?Universiteki hemen her ögrencinin bilişim teknolojileri yönünden donanımlı olması gerekirken universite birde yarım yamalak verilen bilisim dersi ile nasıl uretken bireyler yetişebilir?Bunları cevaplasa iyi olurdu.Ama tahminim Şöyle diyecek:eek:kul yaptık herkese kitap dagıttık,her okula tabletmiş akıllı tahtaymış donattık.Onu yaptık şunu yaptık.Çünkü siyaset böyle bir şeydir.dinlemeye degmez bence.
:+1:

bilişim dersi zorunlu olmaz diyor çünkü dogustan donanımlı geliyor gibi laf söyledi.Tum bebeklerde musluman olarak dunyaya geliyor o zaman niye din dersi zorunlu buna cvp veryse tatmin olsam kesinlikle haklıdır diyecem... :verymad:

reamonn' Alıntı:
bilişim dersi zorunlu olmaz diyor çünkü dogustan donanımlı geliyor gibi laf söyledi.Tum bebeklerde musluman olarak dunyaya geliyor o zaman niye din dersi zorunlu buna cvp veryse tatmin olsam kesinlikle haklıdır diyecem... :verymad:
:+1:

Geri