n11 den mecbur kalmadıkça almayın iade kargosu size ait...

Kodla Büyü

mse

Süper Üye
Süper Üye
Reklamı gördüm iç sayfalarda... ilk defa burdan aldım. 3-5 şirketin komisyoncusu gibiler. Gönderilen 2ram bozuk çıktı. İade etmek istedim kargo size ait indirim kodu verelim dediler bakalım nasıl olacak yarın gönderecem... teknolojiyi teknoloji firmalarından alın. Hizlial gold istanbul bilisim iadelerde çok sorun çıkarmadılar

DÜZELTME
Evet dediğiniz gibi yaptım ve mesaj attım.indirim kodu diye bişey verdiler. sitede kargo ücreti müşteriden denmesine rağmen bu gün gittim indirim koduyla iade aldılar ücret ödemedim. Kredi kartını da tam yatırırlarsa artık bunun altına özür yazısı yazarım.
Peki 4 gb ddr2 800 mhz ram aldım. satıcı msi anakart ile ramın çipleri uyuşmuyor dedi. Ramda hiç böyle sıkıntı yaşayan oldu mu?
Evdeki bilgisayar 5 saniye sonra kapanıyor açılırken. Okuldaki bilgisayar ramleri görüyor ancak tek modül 4gb yerine 2 görüyor. İyice kıllandım.

Re: Ynt: n11 den mecbur kalmadıkça almayın iade kargosu size ait

Desene, biraz ağır birşey alsak, iade imkansız.
Sağolun hocam, bildiğim iyi oldu. N11 den sık alışveriş yapardım.
Demek olıyor ki,
Sonradan şikayet etmemek için, alışveriş sözleşmesini iyi okumak gerek aslında.

n11 böyle yaparsa daha ne diyim... gold ve vatanda hic sorun yasamadim

Hocam bir yanlışın var. N11 de dahil birçok alışveriş sitesi cayma hakki'na dikkat ediyir ve uyguluyor. Aldığın ürünü (bazı ürünler hariç, sitede yazıyor) 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsin. Bazı satıcılar kargo ödememek icin müşteriye atıyor topu, sakın inanmayın ve N11 ile temasa gecin.
N11 de müşteri destek sayfasinda, satış sonrasi islemler ve cayma hakki kisminda yazıyor

9 ay taksitle araba aküsü aldım. Eve kargocu getirdiğinde aküden dışarıya yüksek oranda sızıntı vardı. Geri gönderdim. Karşı firma, tutanak olmasına rağmen çok zor kabul etti. Geri gönderme kargo ücreti kesilip ücretim taksitli olarak geri ödendi. n11 ile yaptığım görüşmede yapılacak birşey yok dendi.

Ben de zamanında Xbox almıştım. Bir hafta sonra iade ettim ne kargo ücreti ödedim ne de kesinti oldu. Aldığınız firmanın açıklamalarını iyi okuyun

Tüketici hakları konusunda n11'den daha rezil bir firma bilmem ,tanımam. Sonuna kadar satıcının arkasındadır. 1800 Liraya aldığım ve ekranındaki jelatinini bile sökmediğim, 1 saat bakıp geri paketleyip iade ettiğim fotoğraf makinesimi firma iade almadı. Tüm süreçte n11 firmanın arkasında durdu. "Kim bilir ne yapmışsındır da almadı" diye düşünen arkadaş varsa detaylı yazışmaları gönderebilirim. Şu anda tüketici hakem heyetinde. Olumlu karar çıkınca doğrudan avukatıma vereceğim, o da icraya verecek.

N11.com'dan kesinlikle elektronik ürün satın almayınız, aldırmayınız.

Geri