Mysql_query hata mesajı

Kodla Büyü

eridim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
php nukede hazırladığım siteye otomatik olark üyeleri kaydetmek için t.php dosyasına mysql_query fonksiyonunu oluşturup siteye attım. t.php dosyasını çaıştırdığımda bu hatayı alıyorum. hatanın anlamı ne ? yardımcı olursanız sevinirim

PHP Error Message
Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'a4059349'@'localhost' (using password: NO) in /home/a4059349/public_html/t.php on line 2796

MySql sunucuya bağlantı kurarken kullandığınız a4059349 adlı kullanıcının şifresi yanlış ya da veritabanı üzerinde yetkisi olmayabilir. Cpanel'den ya da mysql veritabanı ve kullanıcılarını oluşturduğunuz panelden ilgili veritabanına işlem için yetki vermelisiniz.

yakuphan' Alıntı:
MySql sunucuya bağlantı kurarken kullandığınız a4059349 adlı kullanıcının şifresi yanlış ya da veritabanı üzerinde yetkisi olmayabilir. Cpanel'den ya da mysql veritabanı ve kullanıcılarını oluşturduğunuz panelden ilgili veritabanına işlem için yetki vermelisiniz.

şifrem doğru, yetki konusuna gelince böyle bir ayar göremedim(biraz acemiyim) ama admin panelinden kullanıcı ekleyebiliyorum ve eklediğim kullanıcıyı databasede görebiliyorum. kullndığım host 000webhost.com den aldığım ücretsi host.

$user_prefix diye bir değişken var bunu değeri "a4059349" mi olmlı config ayarlarında "nuke" olark görunüyor

Geri