Mynet mail adresim sıfırlanmış...

Kodla Büyü

yalcinbayrakci

Aktif Üye
14/06/2014 itibariyle mynet mail adresim kendiliğinden sıfırlanmış. Mail adresimde oluşturduğum tüm klasörler yok olmuş. Gelen Kutusu, Giden Mailler ve Taslak Maillerim artık yok. Normalde mailime girdiğimde 192.email.mynet.com/...... diye bir adrese yönlenirken şu anda 998.email.mynet.com/....... diye bir adrese yönleniyor. Mynet mail kullanan arkadaşlar bir bakabilir misiniz sizlerde durum ne?

Aynı şey hotmail de başıma gelmişti.
Belirli bir süre ( 3 ay galiba) girilmeyen hesaplar sıfırlanıyormuş.
ona benzer birşey olabilir.

Herhangibir sıkıntı yok. Epeyce mail birikmiş bende onlara el atayım bari :)

Mynet ekibinden gerekli teknik ekibe iletildi ve hata düzeltildi diye cevap geldi. Fakat düzelme falan yok. Tekrar yeniden mail attım. Cevap gelmeyince Mynet müşteri hizmetlerini aradım. Konuştuğum müşteri temsilcisi genel olarak bir sıkıntı olduğunu. Birçok kişide aynı durum söz konusu olduğunu. Teknik ekibin konu ile ilgilendiğini söyledi. Düzeltilemezse ne olacak, yedekten geri yükleme gibi birşey yok mu diye sordum. Onu ben bilemiyorum. Başka bilgi veremem dedi.

yaklaşık 2 yıl önce benim de başıma geldi. mynete mail attım klasörler geri geldi. mynet sorunu hallediyor.

mynet.com mail den, Benim ve oğlumun mail adresleri de şifre yanlış diye giriş yapamıyoruz.
2 yıl önce oğlumunki, sonrada benimki şifre yanlış uyarısı yüzünden mail adreslerimiz pert oldu.
Şifre hatırlatma ve gizli soru seçenekleri de çalışmıyor.
Açıkçası mynet önce site host alanı, ve dns işini ve şimdide mail server işini bırakıyor gibi.Az evvel bi daha baktım sadece haber ve oyun sitesi olarak hizmet veriyor.Gidin buradan diyorlarsa gideceğiz.Yapacak bişey yok.

Geri