mustek 1200 driver

Kodla Büyü
arkadaşım dediğin tarayıcının sürücülerini nerden bulduğunu bildirir ya da linki verirsen sevinirim aynı dertten ben de muzdaribim.
sana şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Mustek 1200 UB Plus Tarayıcısının Vista Driver'i Ekte bulunmaktadır.

Ekli dosyalar

• mustek1200ubplus.zip
    199.4 KB · Görüntüleme: 5,881
slm arkadaşlar. benim de elime Mustek 1200 UB Plus scanner geçti. Windows XP için driver arıyorum. İnternetten buldum ama hepsi de aynı hatayı veriyor. Yüklüyorum, sonra başlat menüsünde sadece "uninstall" seçeneği çıkıyor. Galiba yüklemeyle ilgili eksiklikler var. yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler..

.

mustek 1200 UB modelin Vista için olan sürücüsünü indirebileceğimiz bağlantıyı paylaşırsanız sevinirim.
Yukarda ekteki belgede kurulum dosyası yer almıyor.

.

Re: mustek 1200 ub plus driver win 7

linkleri inceledim ama ya win 7 değil ya kullanılabilir değil win 7 için nereden bulabilirim

metinleri tarıyor mu hocam. Yoksa sadece resim olarak mı tarıyor. Metinleri düzenlemeye izin veriyor mu? Normalde win7 kendi görüyor ama sadece resim olarak tarıyor. Bana OCR olarak tanıyacak sürücü lazm.

yağmurtan' Alıntı:
metinleri tarıyor mu hocam. Yoksa sadece resim olarak mı tarıyor. Metinleri düzenlemeye izin veriyor mu? Normalde win7 kendi görüyor ama sadece resim olarak tarıyor. Bana OCR olarak tanıyacak sürücü lazm.

abby fine reader kullanabilirsiniz
taradıklarınızı düzenleyebilmek için

algoritmax hocam ben indirdim ama kuramadım. win7 driveri lazım arkadaşlar. yardımcı olabilecek var mı?
:?:

Mustek 1248ub driver windows 7

hort! :)

Beni de Mustek 1248ub driver windows 7 SP1 64 Bit biraz uğraştırdı. Aramalarda sitemiz çıksın diye yazıyorum.

Bağlantısı;
Kod:
ftp://ftp.mustek.com.tw/pub/new/driver/0_Old%20Products/1248%20UB/Windows_8_7_Vista_XP_2000/13LV12/Web.exe

Geri