Mustafa İlkhan Görevden Alınmış - Bilgisi Olan?

Kodla Büyü

@lperen

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Az önce haberlerde söylediler; Mustafa İlkhan, Oğuz Temizhan ve bir isim daha söylendi hatırlamıyorum. Mustafa İlkhan'ı duyunca şaşırdım, acaba mesele nedir? Özellikle Eğitek'te bulunan arkadaşların bilgileri varsa paylaşmalarını isterim.

ben şahsen hökümetle cematin gavga etmesini istemiyon...chpenin oyunu israilin tuzağı ameriganın pilanı arjandinin pilavı bunlar gibi gelio..bbnet olarak telefon edelim gerekli yerlere bimere filan..eset gidecek halkın seçtiği mırsi gelecek inşeallahhh

Yav arkadaş soruşturma yapan savcı görevden alınır, soruşturma yapan emniyet müdürü görevden alınır, kendi seçtikleri hsyk ya ayar verilir, sayıştay a ayar verlir. Nasıl bir iştir yahu, böyle ileri demokrasi mi olur, muz cumhuriyeti mi lan burası?

siz seçimlerden sonra görün toptan temizlik başlıyor okul müdürlerine kadar

Geçen gün yine yazmıştın buraya.

Sırada BTR'ler var. Sıkı durun :!: :puhaha: :puhaha:

Aklıma geldi, birşey sorcam, okul sitesinden Güncel HAberler diye bir bölüm yapan var mı? Yapsak suç olur mu?

Yani sayfa yapısını değiştiremiyoruz ama, manşet habere de ekleyebiliriz veya sol tarafa bir menü de açabilirz haberler için.

Bu konuda bir yazı felan var mı acaba. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. eğer serbestse ben hemen başlayacam haberciliğe.

Yok yok sadece gündem haberlerini yayınlayacam o kadar. Siyaset yok yani. Doğru olan neyse o. Tamamen objektif. :oops:

easytr' Alıntı:
görev veren bu iktidar, görevden alan bu iktidar. başka konularda bu iktidarın atadığı bürokratları beğenmeyenler şimdi muz cumhuriyetinden bahsediyorlar. komik olmuyormu beyler? çölaşanın yazısı geldi aklıma, o bile cemaate helal olsun deyince, şimdi görevden alınmalar olunca bazılarının itiraz etmesini anlamak zor olmasa gerek...

abi suçları ne namaz kılan oruç tutan namuslu insanlar oldukları için mi alındılar görevden. hani muhafazakar dılar. gerçekten komik

Olaylar çok ilginç olaylar ama sonuçta ülkemiz içim hayırlı olacağını düşünüyorum. Bu ülkede bir takım CAMİA 'lara çok fazla imtiyaz tanınmıştı. Devletimiz sonunda yaptığının geçte olsa hata olduğunu anladı. Ben burda hükümeti savunmuyorum ama iktidara kim gelirse gelsin ister chp ister mhp şunu asla unutmasın CAMİA türü oluşumlar herkes için her vatandaş için her birey için TEHLİKELİ'dir. Bunu Türkiye halkı defalarca görmüştür. Kime karşıysalar anında organize bir şekilde ayağını kaydırmaya çalışmışlardır. En kötüsüde bunu dinimizi sömürerek samimi bir çok müslümanı sömürerek yapmaları. İnanıyorum ki bu olanlar inşallah ülkemiz için devletimiz için çok hayırlı olacak...

whitetiger0006' Alıntı:
Olaylar çok ilginç olaylar ama sonuçta ülkemiz içim hayırlı olacağını düşünüyorum. Bu ülkede bir takım CAMİA 'lara çok fazla imtiyaz tanınmıştı. Devletimiz sonunda yaptığının geçte olsa hata olduğunu anladı. Ben burda hükümeti savunmuyorum ama iktidara kim gelirse gelsin ister chp ister mhp şunu asla unutmasın CAMİA türü oluşumlar herkes için her vatandaş için her birey için TEHLİKELİ'dir. Bunu Türkiye halkı defalarca görmüştür. Kime karşıysalar anında organize bir şekilde ayağını kaydırmaya çalışmışlardır. En kötüsüde bunu dinimizi sömürerek samimi bir çok müslümanı sömürerek yapmaları. İnanıyorum ki bu olanlar inşallah ülkemiz için devletimiz için çok hayırlı olacak...

bilmeden konuşmak zan la konuşmak sizce doğrumu
Camia dediğiniz eğer sizin dediklerinizden birini bile yapmadıysalar haklarını ödemek güç olmayacakmı

avgadı' Alıntı:
whitetiger0006' Alıntı:

bilmeden konuşmak zan la konuşmak sizce doğrumu
Camia dediğiniz eğer sizin dediklerinizden birini bile yapmadıysalar haklarını ödemek güç olmayacakmı

Söylediklerim tamamen şahsi düşüncelerim. Doğru yada yanlış. Günahıda bana sevabıda bana. SAYGILAR...

avgadı' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Dialogcuların tamamını görevden almaları lazım

tabi meydan da at koşturun rahat rahat
Allah a şükür müslümanım..
cemaattede 2-3 sene kaldım ve zamanında çıktığım için çok şükür..neden mi?
bu ülkede imam hatipler kapatıldığında kapatana hangi zihniyet oy verdi aceba?
başörtüsü yasaklandığında derse girmeyen öğrencileri yarıyolda bırakıp ilk derslere giren kişiler hangi cemaate mensuptular aceba?
2010 yılında kpss sorularını hangi cemaat el altından ele geçirdi aceba?
çok geçmedi 2 yıl sonra sene 2012 öss sınavı gene bi cemaatin parmağı var hangisi aceba?
polislik komiserlik sınavlarını hatırlayın,o soruları kimler cemaat evlerine sızdırdı?
ılımlı islem diyerek insanları gerçek islamdan uzaklaştıran cemat hangi cemaat aceba?
esnafı zorla gazete dergi aboneliği yaparak haraca bağlayan cemaat hangisi?
bir öğrenci evine sırf tirajı artsın diye 4-5 tane gazete sokan gaspcılar kimler?
bunlar saymakla bitmezzzzz...en önemliside:
Hristiyanlrda cennete girecekler diyen hangi cemaat ve cemaat lideri aceba?ve kanallarından bu misyonerliği dizilerinde ve diğer programlarında yayarak gencecik beyinleri sulandıran DİALOGCU cemaati çok merak ediyorum.KİM?

"Birilerinin koltuğa oturttuğu kişiler,bir başkaları tarafından indirilmeye mahkumdurlar", ama burada oturtanlarda indirenlerde aynııı :+1:

Cemaate yakın birisidir ondan alınmıştır görevden. Devlet içinde böyle bir temizlik şarttı zate. cemaat adı altında devletin bütün kurumlarına sızan bi yapılanmayı hala onlar dindar insanlar tek suçları namaz kılmak yeaa diye savunanlarada iyice ifrit oluyorum artık. Böyle bi yapılanmaya karşı devletten yana olurum daha iyi. Hükümet gelip geçici ama bunları temizlemek lazım. Tehlikeliler!

belgeler ve mahkeme sonuçları var ortada ama siz hükmü vermişsiniz. ben cemaatin her yaptığı doğru demiyorum mutlaka yanlışları da vardır. Ama yapılan bir çok güzel şeyi görmezden gelerek grubu toptan günah keçisi ilan etmek etmek insafsızlıktır. Sepetteki elmanın biri çürük diye tüm sepet çöpe atılmaz.

Kpss Sorularını CEMAAT Çaldı Diyenler İzlesin.
http://www.youtube.com/watch?v=3WkaGhu-9Zo

Polis Okulu Sınav Soruları Cemaate Verildi Diyenlere
http://www.youtube.com/watch?v=vVZdVFgK7To

Ben tanırdım Mustafa Hocamı,

Cemaatçi miydi değil miydi bu benim işim değil bildiğim adam gibi adamdı ve hala da öyle benim için biz ilk tanıştığımızda Ordu'da BT Öğretmenleri adına konuşan bir adamdı, sonra eğitekte bizler için emek veren bir adamdı şube müdürü oldu mu da bizim için emek vermeye devam eden mertçe konuşan bir adamdı,
ne oldu görevden alındı Genel Müdür Yardımcılığı gitti,
şube müdürlüğü gitti ama bu makamlardayken de dürüst olduğu için adamlığı kaldı geriye,
inşallah bu sizlere de nasip olur,
gün gelir okuldan ayrıldığınız zaman "müdürün önünde k.çı başı ayrı oynayan adamlardan biriydi" değilde "XXXXX hocam adam gibi adamdı" diye anarlar sizleri de.

aynenbadi' Alıntı:
avgadı' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Dialogcuların tamamını görevden almaları lazım

tabi meydan da at koşturun rahat rahat
Allah a şükür müslümanım..
cemaattede 2-3 sene kaldım ve zamanında çıktığım için çok şükür..neden mi?
bu ülkede imam hatipler kapatıldığında kapatana hangi zihniyet oy verdi aceba?
başörtüsü yasaklandığında derse girmeyen öğrencileri yarıyolda bırakıp ilk derslere giren kişiler hangi cemaate mensuptular aceba?
2010 yılında kpss sorularını hangi cemaat el altından ele geçirdi aceba?
çok geçmedi 2 yıl sonra sene 2012 öss sınavı gene bi cemaatin parmağı var hangisi aceba?
polislik komiserlik sınavlarını hatırlayın,o soruları kimler cemaat evlerine sızdırdı?
ılımlı islem diyerek insanları gerçek islamdan uzaklaştıran cemat hangi cemaat aceba?
esnafı zorla gazete dergi aboneliği yaparak haraca bağlayan cemaat hangisi?
bir öğrenci evine sırf tirajı artsın diye 4-5 tane gazete sokan gaspcılar kimler?
bunlar saymakla bitmezzzzz...en önemliside:
Hristiyanlrda cennete girecekler diyen hangi cemaat ve cemaat lideri aceba?ve kanallarından bu misyonerliği dizilerinde ve diğer programlarında yayarak gencecik beyinleri sulandıran DİALOGCU cemaati çok merak ediyorum.KİM?
:+1:
Ben de saf duygularla 2-3 sene kadar takıldım. Baktım ki iş manevi boyuttan çok "çıkar amaçlı örgüt"e dönmüş. Bağları kopardım.

ist_koord' Alıntı:

Cemaatçi miydi değil miydi bu benim işim değil bildiğim adam gibi adamdı ve hala da öyle benim için biz ilk tanıştığımızda Ordu'da BT Öğretmenleri adına konuşan bir adamdı, sonra eğitekte bizler için emek veren bir adamdı şube müdürü oldu mu da bizim için emek vermeye devam eden mertçe konuşan bir adamdı,
şube müdürlüğü gitti ama bu makamlardayken de dürüst olduğu için adamlığı kaldı geriye,
gün gelir okuldan ayrıldığınız zaman "müdürün önünde k.çı başı ayrı oynayan adamlardan biriydi" değilde "XXXXX hocam adam gibi adamdı" diye anarlar sizleri de.
Bende tanırdım kendisini maalesef adam gibi adamlığını görmedim her hangi bir idarecilik deneyimi olmadan direk grup başkanı yaptılar kimler yaptı acaba? Orayı hak etmiyordu bir anda ne oldum delisi oldu ee ne demişler ne oldum demeyeceksin ne olacağım diyeceksin...

formaktör' Alıntı:
ist_koord' Alıntı:

Bende tanırdım kendisini maalesef adam gibi adamlığını görmedim her hangi bir idarecilik deneyimi olmadan direk grup başkanı yaptılar kimler yaptı acaba? Orayı hak etmiyordu bir anda ne oldum delisi oldu ee ne demişler ne oldum demeyeceksin ne olacağım diyeceksin...

ist_koord hocama sonuna kadar katılıyorum.
Mustafa İlkhan ile web tabanlı içerik geliştirme projesinden dolayı tanıştım. hakkında olumsuz düşünmeme neden olacak bir hareketini görmedim. Kendisiyle tanışan çok samimi arkadaşlarımda var onlarda hep iyi şeyler söylerlerdi. Bir insanın cemaatçi olduğu nasıl anlaşılır bilmiyorum ama ben işinden başla bir şey düşünmeyen sürekli bir şeyler yapmak için çabalayan biri olarak tanıyorum. Projelerini ikimizinde çok samimi olduğu ortak arkadaşımıza telefonda anlattırdı benimde haberdar edilmemi istediğinden anlatılırdı bana ordan bilirim hiperaktif biriydi.

easytr' Alıntı:
bozdagli' Alıntı:
belgeler ve mahkeme sonuçları var ortada ama siz hükmü vermişsiniz. ben cemaatin her yaptığı doğru demiyorum mutlaka yanlışları da vardır. Ama yapılan bir çok güzel şeyi görmezden gelerek grubu toptan günah keçisi ilan etmek etmek insafsızlıktır. Sepetteki elmanın biri çürük diye tüm sepet çöpe atılmaz.

Kpss Sorularını CEMAAT Çaldı Diyenler İzlesin.
http://www.youtube.com/watch?v=3WkaGhu-9Zo

Polis Okulu Sınav Soruları Cemaate Verildi Diyenlere
http://www.youtube.com/watch?v=vVZdVFgK7To

hocam bende bişey var sandım linklere tıkladım. bir zamanlar bizimde inandığımız açıklamalardı bunlar. :puhaha: 17 aralık operasyonunuda zaten türk eğitim senliler yaptı. Allah aşkına hocam sen torpillemi öğretmen oldun. sorgulama, anlama yetin hiç yok

Ben senin öğretmen olduğundan bile şüphe etmeye başladım. Asıl sen sorgulama ve muhakeme yeteneğini yitirmişsin. Taraftarlık gözlerini kör etmiş, kulaklarını sağır. Bir Türk eğitim senli hata yaptı diye tüm sendikayı karalamam. Aynı şekilde hükümetin yaptığı yanlışlara bakarak doğru yaptığı şeyleri inkar etmem. Ama yolsuzluk iddialarına karşı hükümetin yaptığının savunulacak bir tarafı yok. yolsuzlukla mücadele yerine yolsuzluğu ortaya çıkaranlarla mücadele ediyorlar. Masum binlerce insanı görevlerinden alıyorlar ve hatta bazılarının ekmeğiyle oynuyorlar. Altın madenlerini kapatarak ekonomiyi kendileri baltalıyorlar. Her neyse uzatmayayım. nasıl olsa anlamayacaksın.

Geri