Muğla Norm İl İlçe Emrinde Bulunan ve Norm Fazlası Öğretmen

Kodla Büyü

durs

Aktif Üye
http://mugla.meb.gov.tr/www/il-ilce-emr ... icerik/160
Muğla Milli Eğitim Müdürlüğünün sayfasının linkini verdim arkadaşlar. Okulda bugün elime ulaşan yazıda okulda norm fazlası olduğum için tayin istemem gerektiği söylendi. Okulumda 3 kadrolu bilgisayar öğretmeni var ve diğer 2 arkadaşım norm fazlası idi. Bense 11 saat derse giriyorum fakat üçümüzde norm fazlası görünüyoruz. 6 saatin üzeri bir norm açılmaz mı ben mi yanlış biliyorum.
Yardımcı olusanız sevinirim arkaşlar.

Hocam bazen bölge normu 6 saat meselesini bozuyor hatta 9 saatin bile kurtarmadığı durumlar var. Bu arada bende fethiyede çalışıyorum bir il memle görüşüşün yarın.

Muğla'da ilköğretimde çalışan tefli arkadaşlar var mı acaba norm fazlası durumda?

Yok bana gelmedi gelmezde hocam 16 saat dersim var zaten geçen yıl 27 saat olarak girmiştik bilişim dersini eylüldeki güncellemelerdede 16 girmişlerdir muhtemelen.

Arkadaşlar Muğla'da tayin isteyen veya isteyecek olan var mı norm fazlası atamalarında?

ulass' Alıntı:
Arkadaşlar Muğla'da tayin isteyen veya isteyecek olan var mı norm fazlası atamalarında?
Norm fazlası olduğumuzu mebbisten mi bakıyoruz? Okula yazı gelmedi. 7 saat dersim var köy okulu. Tef mezunuyum.

ulass' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
muğladan ses yok demek ki bizden başka norm fazlası yok erdinçciğim

Sağol kardeşim:)

Süre uzatıldı biliyosundur 14 Kasım'a kadar. Ben yakın yerlerden yazmayı düşünüyordum fakat dün öğleden sonra Muğla MEMin sayfasında Norm Fazlası öğretmenlerle ilgili bir dosya yayınlandı. Orada toplam 33 öğretmen norm fazlası. Tercih yapılacak okullar il genelinde 15 tane. İlçenizin durumuna göre karar verebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• EĞİTİM KURUMLARINDAKİ NORM FAZLASI ÖĞRETMENLER.rar
    14.8 KB · Görüntüleme: 51
Evet hocam teşekkür ederim listeyi gördüm.Ben meslek lisesine geçmek istiyorum o yüzden 2 tane lise yazdım ama bakalım.Bu arada nerede çalışıyorsunuz hocam.Ben Ortaca'dayım.

Geri