muğla il dışı okullar

Kodla Büyü
Le_roy' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
eşinizde öğretmen mi , çocuk var mı araç var mı hocam siz nerelisiniz bu arada bu bilgiler de önemli aslında size daha fazla yardımım dokunsun diye soruyorum
dalyanda bt sınıfı yok bu arada toparları bilmiyorum

eşim öğretmen değil çocuğumuz yok. Arabam da var. Ben nevşehirliyim eşim çanakkaleli

hocam özelden devam ediyorum ordan takip et

runalone' Alıntı:
il dışına baya bi okul açık hocam...özür grubu daha açılmadı ki neii ni soruyosunuz??? il dışı listesini p. screen olarak gönderebilirim istersen :tr:
nasıl iş böyle bana muğladan sadece 2 ortaokul açılmış size nasıl açıldı bu okullar diğerleri meslek okulu olsa anlayacam garip

herkul' Alıntı:
runalone' Alıntı:
il dışına baya bi okul açık hocam...özür grubu daha açılmadı ki neii ni soruyosunuz??? il dışı listesini p. screen olarak gönderebilirim istersen :tr:
nasıl iş böyle bana muğladan sadece 2 ortaokul açılmış size nasıl açıldı bu okullar diğerleri meslek okulu olsa anlayacam garip
açılanlar burda hocam işte daha yeni bu gece baktım :scared: :scared:

Le_roy' Alıntı:
Köyceğiz'i yazmayı düşünüyorum bilgisi olan var mı arkadaşlar?
yaa bırak hocam ne köyceğizi orda patlarsın sıkıntıdan..muğlanın en küçük ilçelerinden biri, ayrıca yabancıyıda fazla sevmezler ona göre :wink:

fantasio' Alıntı:
Le_roy' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
eşinizde öğretmen mi , çocuk var mı araç var mı hocam siz nerelisiniz bu arada bu bilgiler de önemli aslında size daha fazla yardımım dokunsun diye soruyorum <br sab="952">dalyanda bt sınıfı yok bu arada toparları bilmiyorum
<br sab="953"><br sab="954"><br sab="955">eşim öğretmen değil çocuğumuz yok. Arabam da var. Ben nevşehirliyim eşim çanakkaleli
<br sab="956"><br sab="957">hocam özelden devam ediyorum ordan takip et
ya arkadaş niye özele geçtiniz acıklamaya burdan devam edeydın ya bır daha tek tek bende mı yazıp mesgul edeyım :)

herkul' Alıntı:
runalone' Alıntı:

hocam siz zorunlu hizmeti bitirmemişsiniz. bana da aynı ekran çıkıyor...

g.cetin.66' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
Le_roy' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
eşinizde öğretmen mi , çocuk var mı araç var mı hocam siz nerelisiniz bu arada bu bilgiler de önemli aslında size daha fazla yardımım dokunsun diye soruyorum <br sab="952">dalyanda bt sınıfı yok bu arada toparları bilmiyorum
<br sab="953"><br sab="954"><br sab="955">eşim öğretmen değil çocuğumuz yok. Arabam da var. Ben nevşehirliyim eşim çanakkaleli
<br sab="956"><br sab="957">hocam özelden devam ediyorum ordan takip et
ya arkadaş niye özele geçtiniz acıklamaya burdan devam edeydın ya bır daha tek tek bende mı yazıp mesgul edeyım :)

her türlü yardımcı olurum hocam merak etmeyin siz de sorabilirsiniz merak edilenleri :)

yaa arkadaşım gitsene memleketine ya da eşinin memleketine. ben ortacalıyım. 7 yıldır istanbuldayım bırakda biz yazalım memleketimizi...
puanım düşük ama bir ümit:((

gulkes' Alıntı:
yaa arkadaşım gitsene memleketine ya da eşinin memleketine. ben ortacalıyım. 7 yıldır istanbuldayım bırakda biz yazalım memleketimizi...
puanım düşük ama bir ümit:((

Ortacada dalyanda bi okul daha açık düşünüyo musun hocam

bu bodrumu fethiyeyi yazsak nasil yerler acaba tatil beldeleri de degermi il disi ile gelip tasinma vs e

Hocam maasin yarisini kiraya gerisini de yeme icmeye verirsin...birikim isi olmaz...cok sicak sicagi sevmeyen icin sıkinti ve hakkaten pahali...para harcamak icin iyi ama yerlesip yasamak icjn zor

yazanlar okulları arayanlar oldumu sanki buralar tercih edilmiyor havası yaratıldı:) özellikle bodrum marmaris yazan varmı? yazılması yönünde çalışan çalışmış olan arkadaşların fikri varmı?

Muğlada sahil kenarı istiyorsanız Bodrum ve Marmaristen ziyade Fethiye yazmanızı öneririm.Daha yaşanılası ve ucuzdur diğer sahillere göre.

hocam benim puanım dşük muhtemelen gelmez bana ama fethiye kadıköy ortaokulu var ilçeye 38 km. bu okul yada ilçe hakkında bilginiz varmı fethiyeden gidiş geliş yapılabilirmi?

hocam okul hakkında bilgi yok ama ben 4 yıl Ortacada görev yaptım.fethiyeden 38 km git gel zor olur hocam.bence ortaca dalyandaki yada göcekteki okulu yazmanız daha mantıklı gibi.siz çıkmaz demeyin yazın bence puanlara belli olmuyor.ama dediğim gibi muğlada hergün 38 km git gel zor olur

serbay2' Alıntı:
hocam okul hakkında bilgi yok ama ben 4 yıl Ortacada görev yaptım.fethiyeden 38 km git gel zor olur hocam.bence ortaca dalyandaki yada göcekteki okulu yazmanız daha mantıklı gibi.siz çıkmaz demeyin yazın bence puanlara belli olmuyor.ama dediğim gibi muğlada hergün 38 km git gel zor olur

hocam tercihlerim arasında Dalyandaki Naciye Tınaztepe okulu var. Ne dersin çalışılır mı?

Oranın müdürü benim 4 yıl çalıştığım müdür.Çok iyidir.Okul Dalyanda çayın kenarında.Kışın tenha yer ama yazın turist bol.Ortacadan gidiş geliş yaparsın rahatça.

Merkez Ticaret Meslek Lisesi hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

evrim0626' Alıntı:
hocam benim puanım dşük muhtemelen gelmez bana ama fethiye kadıköy ortaokulu var ilçeye 38 km. bu okul yada ilçe hakkında bilginiz varmı fethiyeden gidiş geliş yapılabilirmi?

Fethiyeden gidiş geliş yapabilirsiniz tabiki meşhur Saklıkent kanyonunun olduğu yer Kadıköy

Geri