muğla il dışı okullar

Kodla Büyü

ozdemirdemircan

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar. tayin istemicem gerçi ama il dışı atamaya muğla hiç açılmamıştı. acaba il dışı özür grubuna açıldımı? merak ediyorum. tayin isteyecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler.

il dışına baya bi okul açık hocam...özür grubu daha açılmadı ki neii ni soruyosunuz??? il dışı listesini p. screen olarak gönderebilirim istersen :tr:

Ekli dosyalar

• mugla_bilisim.JPG
    mugla_bilisim.JPG
    199 KB · Görüntüleme: 1,413
yeni başlık açmıyım dedim hocam. il dışı için sormuştum ben. hiç kimse yazmayınca acaba isteyen yok mu die. izmirden vazgeçip muğla yazmayı düşünüyorum ben

olabilir güzel yerler olduktan sonra neden olmasın herkesin hakkında hayırlısı ama baskı yapıp en azından merkezlerde 3-4 yer açtırmak lazım

ben muğladayım açık okullardan çoğu güzel yerlerde, izmir aydın gibi illere göre daha yazılabilir okullar var

bodrum çoğu zorunlu hizmet bölgesine göre daha kötüdür çünkü evler çok pahalı ama bodrum işte her yer derya deniz :D

başlık 2012 ama aynı başlık olmasın diye burdan devam etmek istemiş anlaşılan :)

hocam ben biraz araştırdım. Kiralar ucuz sanırım. Doğa olarakta güzel tatil bölgesinin tam ortasında ve dalaman hava alanına da yakın. Sosyal olarak imkanlar nasıl? yabancılara karşı tutumları nasıldır diye merak ediyorum..

köyceğiz 8000 nüfuslu küçük bi ilçe kiralar ucuzdur dalaman havaalanı köyceğize yaklaşık 30 km kadar
çok sıcak bi iklimi vardır sıcağı sevmeyene göre bi yer değil
doğa olarak güzeldir yeşilliklerin içinde köyceğiz gölü var tabiki denize kıyiısı yok denize gidebilmeniz için illaki yol tepeceksiniz en yakın deniz kenarı 35-40 km civarı
düşündüğünüz okul toparlar ortaokulu köyceğiz merkeze 2-3 km civarı bir beldede

fantasio' Alıntı:
köyceğiz 8000 nüfuslu küçük bi ilçe kiralar ucuzdur dalaman havaalanı köyceğize yaklaşık 30 km kadar
çok sıcak bi iklimi vardır sıcağı sevmeyene göre bi yer değil
doğa olarak güzeldir yeşilliklerin içinde köyceğiz gölü var tabiki denize kıyiısı yok denize gidebilmeniz için illaki yol tepeceksiniz en yakın deniz kenarı 35-40 km civarı
düşündüğünüz okul toparlar ortaokulu köyceğiz merkeze 2-3 km civarı bir beldede

ben sevdim içim ısındı :)

Tavsiye ederim hocam ben de köyceğizin komşu ilçesi ortacadayım ilk sıralara yazabilirsin ulaşım derdi kesinlikle yok
muğla merkez, marmarise ve fethiyeye hemen hemen eşit mesafede bir yer köyceğiz yaklaşık 60 km falan dünyaca meşhur akyaka (gökova körfezi) 35 km civarı köyceğizden 20-25 dk varabilirsin

Aydın söke anadolu Öğretmen Lisesi'de var aklımda ikisi arasında karar veremedim ilk sıra için

fantasio' Alıntı:
Tavsiye ederim hocam ben de köyceğizin komşu ilçesi ortacadayım ilk sıralara yazabilirsin ulaşım derdi kesinlikle yok
muğla merkez, marmarise ve fethiyeye hemen hemen eşit mesafede bir yer köyceğiz yaklaşık 60 km falan dünyaca meşhur akyaka (gökova körfezi) 35 km civarı köyceğizden 20-25 dk varabilirsin

Ortaca Dalyan Naciye Tınaztepe Ortaokulu var biliyo musun hocam?

dalyan ortacaya bağlı bir belde ortacaya 10 km
yine dünyaca ünlü dalyan kanalı ve iztuzu plajı burda şu caretta caretta kaplumbağlarının yumurtladığı yer
genelde dalyan turistik olduğu için villalar var yabancılar çok fazla burda yaz kış apartman pek yok bekarsan apart tutup kalabilirsin
bu sene 16 saat ders olacak o şekilde belirtti idare

fantasio' Alıntı:
dalyan ortacaya bağlı bir belde ortacaya 10 km
yine dünyaca ünlü dalyan kanalı ve iztuzu plajı burda şu caretta caretta kaplumbağlarının yumurtladığı yer
genelde dalyan turistik olduğu için villalar var yabancılar çok fazla burda yaz kış apartman pek yok bekarsan apart tutup kalabilirsin
bu sene 16 saat ders olacak o şekilde belirtti idare

Evliyim kiralık bir ev bulmam gerek. Sence hangisini tercih etmeliyim Köyceğiz mi Dalyan mı?

eşinizde öğretmen mi , çocuk var mı araç var mı hocam siz nerelisiniz bu arada bu bilgiler de önemli aslında size daha fazla yardımım dokunsun diye soruyorum
dalyanda bt sınıfı yok bu arada toparları bilmiyorum

fantasio' Alıntı:
eşinizde öğretmen mi , çocuk var mı araç var mı hocam siz nerelisiniz bu arada bu bilgiler de önemli aslında size daha fazla yardımım dokunsun diye soruyorum
dalyanda bt sınıfı yok bu arada toparları bilmiyorum

eşim öğretmen değil çocuğumuz yok. Arabam da var. Ben nevşehirliyim eşim çanakkaleli

Geri