Muğla İl Dışı 2017

Kodla Büyü
Veleclapt0r' Alıntı:
Yeter mi puanlarımız hocam? Yatağan niye yazmıyorsunuz?

valla baktım yatağan da yazmaya karar verdim :) bilmiyorum ki geçen sene puanlar yüksekti...geçen seneki gibi olursa yetmez... ama bu sene izmirde baya okul açıldı daha düşük kapatabilir...keşke olsa :idea:

Muğladaki açık okulların listesini atabilir misiniz?
(ben Muğlada olduğum için göremiyorum.)

bilisimcomu' Alıntı:
Veleclapt0r' Alıntı:

valla baktım yatağan da yazmaya karar verdim :) bilmiyorum ki geçen sene puanlar yüksekti...geçen seneki gibi olursa yetmez... ama bu sene izmirde baya okul açıldı daha düşük kapatabilir...keşke olsa :idea:
Muğla yukarıda mı siralamada hocam?

Veleclapt0r' Alıntı:
bilisimcomu' Alıntı:
Veleclapt0r' Alıntı:

Sayılır hocam izmir aydın sonra Muğla yazdım...ama geleceğini zannetmiyorum...

bilisimcomu' Alıntı:
Veleclapt0r' Alıntı:
bilisimcomu' Alıntı:
Veleclapt0r' Alıntı:

Hocam neden oyle soyledin? :shock: muglaya gelene kadar ust tercihlerden olur diye mi, yoksa puanlarimiz genel anlamda yetmez diye mi?

Veleclapt0r' Alıntı:
bilisimcomu' Alıntı:
Veleclapt0r' Alıntı:
bilisimcomu' Alıntı:
Veleclapt0r' Alıntı:

Hocam neden oyle soyledin? :shock: muglaya gelene kadar ust tercihlerden olur diye mi, yoksa puanlarimiz genel anlamda yetmez diye mi?

hocam geçen 120 küsür puanım vardı yine yazmıştım tüm egeyi artı bursa da bazı yerleri gelmedi...bu seneki puanım 133 yine gelmez diye düşünüyorum muğla keşke gelse çok güzel yerler var bence köy gibi gözükse de marmaris e 20 km falan daha ne olsun...benim tahminim bu şekilde...ama şu da var geçen sene izmirden bu kadar okul yoktu...ben toplam 20 tercih bile yazamamıştım...bu sene doldurdum ve bazı yerleri istemeyerek de olsa çıkartmak zorunda kaldım...umarım puanlar biraz düşer de herkes gönlüne göre yerlere gider... :+1:

Veleclapt0r' Alıntı:
nermin_böte' Alıntı:
bilisimcomu' Alıntı:
ben yazacağım yatağan hariç...133 böte
yatağanda açık görünüyormu hocam..yataganda çalışıyorum ben şuan yeterince bilişimci varız burda
YATAĞAN - Ayser Kazım Eren Ortaokulu açık

hocam güzel okul kadrosu ortamı rahat ama belde gibi diyelim yataganla muğla arasında yol üzerinde .inşallah olur

Kısmet artık, muğladaki tüm okulları yazdım, 126puan yeter inşallah..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

slm hocam, 2017 Eylül il dışına,
MUĞLA BODRUM - Gümüşlük Kemal Durmaz Ortaokulu
MUĞLA ULA - Ula Gökova Adile Mermerci Çok Programlı Anadolu Lisesi
okulları açık görünüyor, Muğla hakkında hiçbir bilgim yok,
bu ilçeler hakkında bilgi verebilirsen sevinirim.

Hocam bodrumda herşey pahalı ve ulaşım olarak orda kalırsınız. ..tercih edeceksiniz Ula derim..Ula Marmaris ve Muğla arasında ekonomik olarak daha rahat edersiniz ki eğitim olarak ula daha iyidir..ister ula merkezde ister mygla merkezde oturabilirsiniz 15 20 dk mesafesi var aracla

Hocam bodrumda herşey pahalı ve ulaşım olarak orda kalırsınız. ..tercih edeceksiniz Ula derim..Ula Marmaris ve Muğla arasında ekonomik olarak daha rahat edersiniz ki eğitim olarak ula daha iyidir..ister ula merkezde ister mygla merkezde oturabilirsiniz 15 20 dk mesafesi var aracla

slm , hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkürler
MUĞLA BODRUM - Gümüşlük Kemal Durmaz Ortaokulu
4.hizmet alanı ,zorunlu hizmet yeri görünüyor, bu dediğiniz koşulları değiştirir mi ?

Hocam zorunlu hizmet yeride olsa bodrum gümüşlük bir tatil beldesi yazlık yeri..facebook da da konuşuldu bugün 85 puanlı biri soruyordu o sizmisnz bilmiyorum...gümüşlük isterseniz muhtemelen Turgutreis te kalacaksınız kiraların 1000in üzerinde olduğu bir yer orası da

Geri