Muğla Datçada çalışan var mı?

Kodla Büyü

saviola26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir araba buldum internetten ama yarın gidip bakma şansım yok. İzmitte çalışıyorum. Datçada çalışan arkadaş varsa gidip bakıp bana durumu söylerse ben de almaya gelebilirim. Ama boşuna da burdan izin alıp oralara gelmek istemiyorum . Gidip bakacak arkadaşın her türlü masrafını karşılarım. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

Sayın Hocam
1.si hiç kimse tanımadığı biri için böyle bir sorumluluğu almaz ve uğraşmaz.
2.si bu kadar aceleci olma
3.İnternete bu kadar güvenme.

öyle deme hocam, bu yazı bir bayan nikiyle yazılmış olsaydı, onlarcası atlardı bence :!:
hatta şöyle derlerdi "yok canım masrafı filan vermenize gerek yok, ben gider bakarım okey dersek gelirsiniz beraber alırız arabayı" :puhaha:

tuncay2744' Alıntı:
öyle deme hocam, bu yazı bir bayan nikiyle yazılmış olsaydı, onlarcası atlardı bence :!:
hatta şöyle derlerdi "yok canım masrafı filan vermenize gerek yok, ben gider bakarım okey dersek gelirsiniz beraber alırız arabayı" :puhaha:

+1903

bu durum bayanlarında hoşuna gitmiyor değil. bu durumu kullananları çok gördüm.neyse konu dağılmasın..

Arkadaşlar bu forum bizim gibi (kendimiz) insanların bulunduğu bir forum. Daha önce de buradaki birçok arkadaşla birbirimizi tanımamamıza rağmen yardımcı olmuşuzdur. Sorumluluk alınacak bir durum yok ortada. Aslında internette dolandırıcı çoğaldı. O yüzden satıcının satıcı mı olduğunu öğrenmeye çalışıyorum. Oradan bir arkadaşın gidip görmesi yeterliydi arabaya baktırmasa da olurdu.
Ben şimdi bayan nikiyle konuyu tekrar açsam iyi olacak sanırım :lol:

valla hocam inan ben muğla yakınlarında olsam senin için gider, hatta pazarlık bile ederdim. Taa Antep ten kalkıpta gidilmez ama Antepte bir araba bulursan söyle bana bakarım, anlaştıkmı :?: :+1:

tuncay2744' Alıntı:
valla hocam inan ben muğla yakınlarında olsam senin için gider, hatta pazarlık bile ederdim. Taa Antep ten kalkıpta gidilmez ama Antepte bir araba bulursan söyle bana bakarım, anlaştıkmı :?: :+1:

Teşekkürler hocam düşünmeniz yeterli.

Geri