Müdürlük Sınavlarında Torpil İddiası

Kodla Büyü
sevmev' Alıntı:
Arkadaşlar Müdürlük sınavında aldığım puanla ( 93,939) Türkiye 27. Karamanda il birincisi oldum. Sözlü puan 74 atanamadık. İşin acı tarafı sınavdan 71 alan (Türkiye 14957.)benim önüme geçiyor. Sözlüsü 95 sendikam Türk Eğitim Sen.

Kraldan çok kralcı, Müslümanlıklarını üyeliğe göre ölçen arkadaşlar, kul hakkı yenirken hiç seslerini çıkarmıyorlar... Demek ki onlarında payı var yenen bu haklarda... Lafa gelince memlekette onlardan iyi Müslüman yok...
Sen içini rahat tut hocam sadece senin değil vatanın, milletin haklarını da yiyorlar bunlar ama zamanı gelince üyesiyle yöneticisiyle hepsine pay edilir bu günahlar...

Acaba ateistler mi tanrı acaba var mıdır diye korkuyor yoksa bunlar mı Allah'tan daha çok korkuyor?

Allah'ın adı ile aldatanlar ve bunları bilip sessiz kalanlar...

Alllaha havale ediyorum bunda katkısı olan herkesin vebali var kimsenin eğitimi düşündüğü yok kim gelirse gelsin benim adamım olsun derdi, var yazıklar olsun 90 alanlara bakıyorum her şey çok net yazık bu memlekette liyakat ne zaman karşılık bulacak.Benim için en çok üzüldüğüm şimdiye kadar oylarımı akp ye verdim.Ben şunu soruyorum sendikam eğitim bir sen olsa Türkiye 27. sini Karaman İl 1. sini beni durumuma düşer miydi?

sevmev' Alıntı:
Alllaha havale ediyorum bunda katkısı olan herkesin vebali var kimsenin eğitimi düşündüğü yok kim gelirse gelsin benim adamım olsun derdi, var yazıklar olsun 90 alanlara bakıyorum her şey çok net yazık bu memlekette liyakat ne zaman karşılık bulacak.Benim için en çok üzüldüğüm şimdiye kadar oylarımı akp ye verdim.Ben şunu soruyorum sendikam eğitim bir sen olsa Türkiye 27. sini Karaman İl 1. sini beni durumuma düşer miydi?
demek ki bunda da bir hayır varmış hocam. illa başına gelmesi gerekiyormuş.

Devleti Osman-ı Ali'de terfi-i temayyuz ilim irfan ile olmaz, ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak medeni haz ya da olacak ten ile temas.
Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin. Bu topraklarda insanların bir makama gelirken geçtikleri aşamalarda pek değişen bir şey yok. Yandaş akraba kayırmacılığı ve rüşvet menfaat karşılığı insanların layık olmadıkları konumlara getirilmesinden kurtuluş yok.

Geri