müdürle 3 saat yolculuk için albüm yardımı

Kodla Büyü

sivayseri

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yarın iki okul müdürü ile 3+3 6 saat yolculuk yapcaz (FATİH projesi toplantısı için) , müdür bey hocam şöyle güzel dinleyebileceğimiz şarkıları ayarlada dinleyelim dedi, bir müdür anadolu lisesi müdürü diğer imam hatip lisesi müdürü. bana uygun link gönderebilecek varmı?

Michael Jackson, Modern Talking, Elv1s, AC/DC, Bon Jovi, The Rolling Stones, Blue Öyster Cult, Ozzy Osbourne, Foreigner, Styx,...

Bunlardan ortaya karışık yap hocam. Hayran kalırlar :D

ne linki hocam ya senin hoşuna giden şarkıları at işte beğenmezse dinlemesinler bu kadarda abartmayın

solomonte' Alıntı:
Müdürle 3 saat yolculuk... Film ismi gibi olmuş :)

Açın radyoyu en güzeli.
hocam gideceğimiz yerlerde çoğu zaman telefon bile çekmiyor :) radyo frekansla bağını koparıyor :)

Her yörenin bilinen en güzel halk müziği şarkılarını topla hocam. Herkes beğenecektir.

omd' Alıntı:
Michael Jackson, Modern Talking, Elv1s, AC/DC, Bon Jovi, The Rolling Stones, Blue Öyster Cult, Ozzy Osbourne, Foreigner, Styx,...

Bunlardan ortaya karışık yap hocam. Hayran kalırlar :D
:mrgreen: :puhaha:
ibo patlat hocam sordum sarıçiçeğe de olur :puhaha:

müdürüm yolda ağzımızı tatlandıracak söyle güzel bir kilo tatlı ayarlayın da müzik dinlerken yiyelim.

tayinci42' Alıntı:
müdürüm yolda ağzımızı tatlandıracak söyle güzel bir kilo tatlı ayarlayın da müzik dinlerken yiyelim.
o zaman o tatlının sunumunu hazırlayın da hocam SEKAP'(sivas'ta eğitim kalitesini artıma projesi) kapsamında değerlendirelim diyecektir :)

yalakayım aneeey aneeeeyyy müdürüm de müdürüüüüüüm aneyyyy eyy eyyy vıdı vıdı vıdıııııı

Hocam, açın virgin dinleyin. Bırakın m*p3 'ü. Neden derseniz mp*3 ile kimseyi memnun edemezsiniz. Radyoya gıkları çıkmaz..

sivayseri' Alıntı:
Arkadaşlar yarın iki okul müdürü ile 3+3 6 saat yolculuk yapcaz (FATİH projesi toplantısı için) , müdür bey hocam şöyle güzel dinleyebileceğimiz şarkıları ayarlada dinleyelim dedi, bir müdür anadolu lisesi müdürü diğer imam hatip lisesi müdürü. bana uygun link gönderebilecek varmı?

Adamların yaşları kaç ?
İlerde İl ilçe mem, şube müdürü olma ihtimali var mı ?
Albümü yapmazsan sana takarlar mı ?

Bunları da yaz da gereksiz dertlerine derman olsun bütün forum.

Geri