Müdür Yardımcısının Kurs Açması

Kodla Büyü

hanzalaa

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar bir konuda acil yardımınıza ihtiyacım var. Halk eğitim merkezinde müdür yardımcısıyım bilgisayar kursuna yoğun bir talep var kurs açılacak ama haftada 12 saat açılabiliyormuş. Böylece kurs aylarca sürüyor. Bunun başka bir yolu var mı?

Doğrudur hocam da hem hafta içi 8-5 çalışıp hem de hafta sonu 2 gün görev almak yorucu.. Üstelik DYK da müdür yardımcısıyım hafta sonu hem o hem kurs..böyle 3 ay sürmesi kötü hafta sonu ders saatlerini arttırabilir miyim erken bitmesi için

Hocam hafta içi mesaiden sonra yapın. 10 saat siz alın 10 saat başka bir arkadaş alsın. haftada 20 saatle 8 haftada biter.

Usta öğretici dışında kadrolu öğretmen bulsanız o da en fazla 10 saat çalışacak.Çok sürmesin derseniz iyi bir usta öğretici bulabiliyorsanız ona verirsiniz. Atanamamış bilgisayar öğretmeni genç arkadaşlardan vardır illa ki çevrenizde. Onlara ulaşırsanız yerinde olur. Yoksa sağdan soldan başka işlerden gelip iki üç belge ile usta öğreticilik yapanları da çok gördüm halk eğitimde çalıştığım dönemde. Sadece evrak üstünde kurs açtık demiş olursunuz. İstisnalar olabilir ama ben, alan ve öğretmenlik dışı usta öğreticilik uygulamasını verimsiz buluyorum.

Geri