müdür yardımcısının bilgisayarına antivirüs programı

Kodla Büyü

piadora

Aktif Üye
merhabalar arkadaşlar.bugün müdür yardımcısı beni çağırdı ve bilgisayarına antivirüs programı kurmamı istedi.geçen yıl kasperski kurmuştum fakat onu kaldırmış.bende norton 2009 kurayım dedim.ama bilg çok yavaşladı.tekrar kaldırmak zorunda kaldım.eski virüs programının izleri mi kalmış acaba?bu kadar yavaşlamasının sebebi ne olabilir?bilgisayarın özellikleri de fena sayılmaz.Daha düşük özellikte yeni format attığım bi bilgisayara aynısını kurmuştum ama yavaşlatmamıştı onu. çok fazla kastırmayacak ve işe yarar bi antivirüs programı biliyomusunuz? sizler müdür yardımcılarınızın bilgisayarlarına hangisini kuruyorsunuz?

benim okuldaki idarecilerde nod32 var çok şükür bir problem yok.

2 yıl kullandım.Birde kaspr deyeyim dedim üstüne
80 dosyada 18 çeşit virüs çıktı gelin bu nod32 sevdasını bırakın.Ne kullanırsanız kullanın iyidir.

hocam usb disk security var mı elinizde benım elimdekinin patch ini norton sildide...pm yapsanız cok makbule gecer

Arkadaşlar inanın kendim için ne istiyorsam sizin içinde onu isterim :) Kurun AVG Antivirüs Free Edition ohhhhhhhhhh
Lisans problemi yok.Sistemi kasmaz bir kaç virüs bulur karantina yapar Türkçe dil desteğide veriyor.Bir daha hiç başınız ağrımaz siz evinizde kurun esetleri kasperleri ama okulda sağda solda emeğinizi boşa harçamayın AVG free edition elinden öper herkezinnnn :) Şiddetle tavsiye ederim

usb disk security programı elinde olan varsa bana da gönderebilir misiniz?. şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar eğer usb güvenlik varsa buraya yükleyebilirseniz sevinirim :D

Arkadaşlar yanlış anlamayında nod 32 bence virüs programı bile değil doğru düzgün birşey bulduğunu görmedim. En son olayı örnek verecek olursan; urfada yeni göreve başladım, bir bilgisayarda NOD 32 antivirüsün güncel versiyonu yüklüydü. Kaldırdım ve AVİRA ANTİVİr kurdum. Keşke kurmasaydım :)
38 tne virüs buldu ve bazı sistem dosyalarına da bulaşmış temizledikten sonra xp sapıttı ve format atmak zorunda kaldım.

Bilgisayarımda NOD32 yüklüyse güvendeyim diye düşünmeyin. Başka bir antivirüs programı kurup tarattırmanızı tavsiye ederim. Emini birkaçtane bulacaktır.

Yaklaşık bir senedir AVİRA+usb disk security kullanıyorum ve virüs bulaşmadı.

XP SP3 pro + Tüm işletim sistemi güvenlik güncellemeleri + ofis vb. programların tüm güvenlik güncellemeleri + güncel bir nod32 + gizli dosyalar açık + Korunan işletim sistemi dosyalarını göster seçili.

Ben uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum bilgisayarımı bir sorun yok. Eğer işletim sisteminin güvenlik güncellemelerini yapmazsanız anvirüs veya internet securityler de işe yaramaz. Son 1 yıldırda birçok virüsün kedini gizli ve sistem dosyası yaparak antivirüsün onu görmesini engellediği için bu dosyalar açık olarak çalışıyorum.

Son 1 aydırda Win7 kullanıyorum. Win7 ilede nod32 kullanıyorum. Bir sıkıntı yok.

tüm isteyen hocalarıma linki gönderdim bu konuya uzun süredir bakmıyordum ondan geç gördüm isteyenler özel mesaj atarsa ulaştırırım tekrardan.

Ferhat' Alıntı:
Arkadaşlar inanın kendim için ne istiyorsam sizin içinde onu isterim :) Kurun AVG Antivirüs Free Edition ohhhhhhhhhh
Lisans problemi yok.Sistemi kasmaz bir kaç virüs bulur karantina yapar Türkçe dil desteğide veriyor.Bir daha hiç başınız ağrımaz siz evinizde kurun esetleri kasperleri ama okulda sağda solda emeğinizi boşa harçamayın AVG free edition elinden öper herkezinnnn :) Şiddetle tavsiye ederim

İlk defa aynı kafadan birini buldum...
Avg sadece bir anti virüs programı değil, benim için bir yaşam tarzı:):):)

Ben bütün bilgisayarlara avg kurarım ve çokta memnunum...

hocam ben de virüs programı istiyorum eğer elinde olan varsa, nod32 veya başka bir tane de olabilir. çok teşekkürler

Geri