Müdür Yardımcısını Şikayet Etmek İstiyorum?

Kodla Büyü
benim oğlumda seneye 1 . sınıf emeği olmayan hiçkimsenin oğluma veya öğrencilere kızmasına müsade etmem. öğretmenidir emeği vardır adam olsun diye yapıyordur o ayrı.

Ben bi okulda müd vekiliyim,
olay şikayet edilirse daha içinden çıkılmaz duuma yol açabilir her kesin huzuru bozulur,
okul düzenini size devretme teklifi gelebilir ben öyle yapıyorum vekil müdür olduğum için müdürlük yapmak istiyen varsa müd vekiliğini verebilirim diyorum.
Sırada bağırma işine gelince kişilere hakaret varsa sakıncalı şikayete değer yoksa gerek yok derim, öğrencileri idare etmek kolay değil biraz daha sabır ve diyaloğ derim vesselam.

gittim müdüre sözlü olarak durumu ilettim bir büyük olarak durmu çözmeniz için size geldim dedim. bundan sonra tekrar olursa resmi şekilde şikayet edeceğimi söyledim.

aydin67' Alıntı:
Ben bi okulda müd vekiliyim,
olay şikayet edilirse daha içinden çıkılmaz duuma yol açabilir her kesin huzuru bozulur,
okul düzenini size devretme teklifi gelebilir ben öyle yapıyorum vekil müdür olduğum için müdürlük yapmak istiyen varsa müd vekiliğini verebilirim diyorum.
Sırada bağırma işine gelince kişilere hakaret varsa sakıncalı şikayete değer yoksa gerek yok derim, öğrencileri idare etmek kolay değil biraz daha sabır ve diyaloğ derim vesselam.
olay okulu veya öğrencileri idare etmek olsaydı öğretmenim bun u en iyi ben anlardım. olay başka yazdıklarımı iyi okuyun.

lüzümü varmı hocam sakin olmakta fayda var en iyisi umursamamak.
eğer sana fiili bir yanlışı olursa o zaman dilekceni ben yazarım

Hocam bu işe ortaya çıkan siz olmayın, kaldı ki sadece siz değil veliler de bu işte pay sahibi olmalı ve md. yardımcısını önce onlar uyarmalı. Bırakın bu işi veliler çözsün, emin olun onlar bizden daha hızlı çözer.

samimi olduğun bir veliye 147 yi arattır.

ancak meslektaşın gerçekten hakediyorsa yap bunu hocam. ciddi bir mesele 147 şikayet

Yesil26' Alıntı:
Yüz göz olmak istemiyorsan, laftanda anlamıyorsa veli bu işi daha kolay çözer bence. Çünkü bazen güzel bir üslupla da olsa yok sen bilemezsin ben bilirim diyenler çıkıyor tek kelime dinlemiyrolar. Yapacak bir şey olmuyor. Art niyet ve karaktersizlik te varsa ...
işte asıl mesle bu. Adı Eğitmci Ama kendisine insan demeye bin şahit ister.

bakalım olayın seyri nasıl olacak. müdürüm olayı halledeceğini söyledi. olmazsa hem resmi şikayet prosedürünü başlatırım hemde dediğiniz gibi velileri ayartabilirsem 147 yi denerim.
Ama eğer ben bir Öğretmensem ve bu çocuklar bizim eserimiz olacaksa asla sessiz kalmayacağım yaptığınıda yanına bırakmayacağım. İsterse Timurun önündeki adam olayım hiç farketmez.

Geri