Müdür yardımcılığından istifa etmek istiyorum

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
05/10/2016 tarihli vali oluru ile vekaleten müdür yardımcılığına getirildim.Eşim ikiz hamile ve doğum yaklaştı.Bundan dolayı 09/01/2017 tarihinde istifa dilekçesi verdim ama daha ses seda çıkmadı.Onay gelmeden de ayrılmak olmazmıs.Bu onay ne kadar sürede gelir ve bu onayla ilgili haber almak istiyorum yolu yordamı nedir acaba.

Dilekçeniz; ilçe-il-valilik onayına sunulacak. Valilik istifanızı uygun görür onaylanırsa aynı sıra ile okulunuza gelecek. Hızlandırmak için ilgili yerlere telefonla aciliyetini bildirmeniz gerek.

SogukSabah' Alıntı:
Dilekçeniz; ilçe-il-valilik onayına sunulacak. Valilik istifanızı uygun görür onaylanırsa aynı sıra ile okulunuza gelecek. Hızlandırmak için ilgili yerlere telefonla aciliyetini bildirmeniz gerek.
Hocam peki 1 mayısta benim görevlendirmem bitiyor. uzatmak istemiyorum. ne yapmam gerekir? bi yazı yazacakmıyım yoksa ertesi günü öğretmenmiyim?

Uzatma için görev talebinde bulunmanız ve bu talebinizîn valilik makamına onaya sunulması gerek (ilk görevlendirmeniz yapılırken işleyen süreç) siz talepte bulunmadan görev süreniz normal şartlar altında uzatılmaz. Görevlendirmeniz bittiği anda öğretmenliğe dönersinîz

SogukSabah' Alıntı:
Uzatma için görev talebinde bulunmanız ve bu talebinizîn valilik makamına onaya sunulması gerek (ilk görevlendirmeniz yapılırken işleyen süreç) siz talepte bulunmadan görev süreniz normal şartlar altında uzatılmaz. Görevlendirmeniz bittiği anda öğretmenliğe dönersinîz

Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim.Sonunda onay geldi rahat bir nefes almaya başladım :)

Geri