Müdür yardımcılığı sınavı en erken zaman yapılır?

Kodla Büyü
müdür yardımcılığı formatörlükten daha mantıklı geliyor :++:

bende dört gözle bu sınavı bekliyorum. sıkıldım artık ne olacağımızın belli olmamasından. müdür yardımcısı olayımda bari iyi yada kötü ne olduğumuz belli olsun...

Seneye yapılır. Ben de bekliyorum. Hatta şimdiden kitap alıp çalışmayı düşünüyorum ki işi biraz garantileyelim.

müdür yardımcılığı sınavı 2 yılda bir yapılıyor, geçen yıl ekimde yapıldı en son. Seneye yazın sınav başvuruları olur

Atamalar: Her il kendi içinde farklı zamanlarda açabiliyor. Bu sene açan iller var. Ben de sabırsızlıkla bekliyorum.

Şimdilik 2 sene de bir yapılıyor sınavlar.

açılır arkadaşlar sabırlı olalım..böyle giderse bizler müdür yardımcıları olarak görev alacağız mebte

arkadaşlar memuriyet süresine göre mi emeklilik hizmet süresine göre mi 3 yıl şartı aranıyo

inş. yapılır ama uzun bir süre sınav beklemiyorum. istediklerini kafalarına göre yerleştirdiler zaten. açıkta pek kimseleri kalmadı

Arkadaşlar bu Bt rehber öğretmenliği olayı çalışma şartları anlamında biraz düzenlenmiş gibi sizce müdür yardımcılığı buna tercih edilir mi?Benim ekim 2011 puanım var ama artık düşünüp düşünmeme konusunda açıkçası kararsızım. Çalışma şartları ağır gerçekten ve yaptığın iş onda da göze görünmüyor ve angaryası çok fazla. siz ne düşünüyorsunuz?

angel_33' Alıntı:
Arkadaşlar bu Bt rehber öğretmenliği olayı çalışma şartları anlamında biraz düzenlenmiş gibi sizce müdür yardımcılığı buna tercih edilir mi?Benim ekim 2011 puanım var ama artık düşünüp düşünmeme konusunda açıkçası kararsızım. Çalışma şartları ağır gerçekten ve yaptığın iş onda da göze görünmüyor ve angaryası çok fazla. siz ne düşünüyorsunuz?
hocam ben köyde olduğumdan norm fazlasıyım. açıkçası sınavla atama olursa yazacam gibi.
dediğiniz gibi şartlar şu an iyi. daha iyi bir okulda olsam ve görevlendirme değilde normu olan bi sistem olsa ben de yazmazdım.

angel_33' Alıntı:
hocam şartlar iyi gibi görünebilir ama görevlendirmeleri yapmamak için binbir türlü takla atıyor iller. özellikle bursa.. lanet geldi artık yerim yurdum işim gücüm belli olsunda yemişim bilişimciliği ya. tiksindim iyice. 20 saat fen, 4 saat ingilizceye giriyorum. böyle öğretmenlikmi olur. 2. dönem allah bilir nerde hangi derse giricem. bu şekilde olmaktansa adam gibi müdür yardımcısı olurum. çok istediğimden değil mecburiyetten artık bi yerde...

hocam sınav 2011 de yapıldı. 2012 şubatta yerleştirmeler yapıldı arkadaşların dediği gibi yaklaşık 2 yılda bir yapılıyor tahminim 2013 te yine ekim kasım gibi yapılır.

Vallahi bende düşünüyorum...Burada zaten bizim branştakiler yavaştan geçiyor müdür yardımcılığına...Sıkıldım artık her sene bir okula gitmekten ve birşey yapmıyor gibi görünmekten...

Geri