Muayene kabul olmadan kullanılan tahtalar ne olacak?

Kodla Büyü

_miracle_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuza alt yapı kuruldu fakat muayene kabul yapılmadı. Fiber bağlantı bekliyoruz, internet de yok.

okulumuzdaki öğretmenler de FATİH eğitimine alınmadı henüz.

Okulumuzda eğitim almamasına rağmen, muayene kabul olmadı denmesine rağmen tahtayı kullanan öğretmenimiz var. Tahta ne durumda bilmiyorum. Ama beni düşündüren şu; kabul olduğunda ya da tahtalar aktif kullanıldığında bu tahtada da sorun çıkarsa beni bulacak.

Ben de sorumluluk almak istemiyorum, kim bilir nasıl kullandı ne programlar yükledi...

bunun için yapılabilecek bişey var mı?

BIOS'a şifre koyarak, kullanımının önüne geçebilirsiniz.
Geçen yıl teslimden önce mühendis, kullanabilirsiniz ama sorumluluk sizde deyince, müdürün isteği ile tüm tahtaların açılışlarına BIOS şifresi koydum. Teslimden sonra BIOS şifresinin koruma yöntemini BIOS'a girme şekline getirdim, böylece açılışta şifre sormuyor ama BIOS'a girerken şifre sorar hale gelmiş oldu.

hocam kurum müdürü sizseniz eğer kullanılmasına müsaade etmeyin.
btr yara bilişim tek. öğretmeniyseniz de sizin sorumluluğunzda değil kurum müdürü düşünsün.
bana soran öğretmene ben sorumluluğu alıyorsanız açın ben karışmam diyorum.

Hocam biz müdüre sorduk o da il formatörüne sordu kullanın bişey olmaz dediler,ikincisi zaten kabulünü almadık ki daha iyi sorunları tespit ediyoruz, sonradan adamları nerden bulayım. Ben tahtaları win10 yaptım bile.

ark lar win 8.1 i win 10 a nasıl yükseltiyordu. birde yükseltmeye değeri sizce. yükseltirken sonra mevcut uygulamalar aynen kalıyor mu kayboluyor lar mi

xxltc' Alıntı:
ark lar win 8.1 i win 10 a nasıl yükseltiyordu. birde yükseltmeye değeri sizce. yükseltirken sonra mevcut uygulamalar aynen kalıyor mu kayboluyor lar mi
Üzerindeki programlara bişey olmaz.

sertokus' Alıntı:
xxltc' Alıntı:
Üzerindeki programlara bişey olmaz.
peki win 10 a geçmeye değer mi hocam sizce 8.1 e göre avantajları nelerdir. tahtalar yeni geldi. acaba hiç bozmadan 8.1 de kullansam mı diyorum

Geri