MT-192 2-Port VGA Video Splitter

Kodla Büyü

saminn

Üye
merhaba, ben bilgisayar ögretmeni degilim, ama bu kadar bilgisayar ögretmenini bir arada bulmuşken bir sorum var . cevaplarsanız çok sevinecegim.

MT-192 2-Port VGA Video Splitter var. projeksiyon ve monitor buna baglı. monitörde görüntü var ama projeksiyonda görüntü yok. görüntüyü projeksiyondan nasıl yansıtabilirim?

splitterın çıkışlarını kontrol ettinizmi 2 side sağlammı monitörün takılı olduğu porta prokeksiyon kablosunu takıp deneyin görüntü alıyosanız diğer portta sorun vardır . yine görüntü alamıyorsanız projeksiyona giden kabloyu kontrol edin. tabii projeksiyondan video kaynağını computer yada rgb olarak seçmelisiniz. kolay gelsinnn

bağlantı şeklinide söliyim bilgisayarın vga çıkışını splitterda video in e takıyosunuz diğer video out lardan birine monitörü diğerine projeksiyondan gelen kabloyu takıyosunuz

baglantı şekli sizin yazdıgınız gibi. kablolar dogru takılmış yani.

projeksiyondan video kaynağını computer yada rgb olarak seçmelisiniz.
bunun nasıl yapıldıgını bilmiyorum. yazarsanız çok sevinirim

kumandada source yazar oraya tıklayarak kaynağı computer yada rgb yazan yere getirin

kumandada böyle bi düğme yoksa menü ye girerek source yada video kaynağı yazan bölüme gelerek computer yada rgb yazan yeri seçin

Teşekkürler kardeş, benim problem yok ama, bir insanın problemini çözmen hoşuma gitti, teşekkürünü de verdim ama, burdan da teşekkür edeyim dedim.

Geri