Mp_3 leri wav a çevirme

Kodla Büyü

Yalnız_Kurt

Süper Üye
Süper Üye
sevgili arkadaşlar bana bazı arkadaşlar hehangi bir şarkının waV formatında yolladıkları zaman boyutu çok küçük oluyor örnek bir müzik 3.15 mb iken waV formatı 617 kb gibi rakalmlara imiyor bunu hangi programlar ile başarıyorlar yardım LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

peki arkadaşlae şimdi ben arabamda kendim cd hazırlayıp dinlemek istiyorum. fakat mp3 ler çalmıyor. ne uzantılı olmalı?????????? :cry:

hocam arabadaki cd çalar ise müzik cd si olarak kaydetmelisin o da çok fazla şarkı almaz (10-15 tane)

ydk m p 3 çalarsa ozaman zaten m p 3 leri çalıyo olması lazım...

yanlış hatırlamyorsma track olmalı. cd yazarken nero ile ses sekmesinde müzik\ses cd si yarat bölümü var. cd için 80 dk kadar yer açılmış oluyor.böyle bi dene hocam.

zkz' Alıntı:
peki arkadaşlae şimdi ben arabamda kendim cd hazırlayıp dinlemek istiyorum. fakat ***** ler çalmıyor. ne uzantılı olmalı?????????? :cry:

büyük ihtimal cd çalar arabadaki ,o yüzden arkadaşın dediği gibi track şeklinde kaydedeceksin cd ye yazdırırken 10-14 arası şarkı alır ama benden tavsiye mp3 playerın varsa onu kasetçalara bağla mp3 ten kasete aktarma yap gayet de net ses elde edersin

Diet Mp3 programı var müzikleri sıkıştırıyo, boyutlarını küçültüyo. Wav'ı yaapıyo mu bilmiyorum ama.

Geri