MP 1600L bir türlü kuramıyorum. Lütfen yardım edin.

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
MP 1600L bir türlü kuramıyorum. Lütfen yardım edin.
Sistem Windows 7 32 Bit.
Resimdeki 3 sürücüyü de denedim. En fazla makineden susmayan bir ses alabildim. Ne yapmam lazım?

Ekli dosyalar

• mp_1600_L.png
    mp_1600_L.png
    40.5 KB · Görüntüleme: 16
hocam uygun sürücüyü bilgisayara indirdiysen o zaman yüklediğin driverları bi kaldır sonra yeniden başlat bilgisayarı yazıcı takılı olsun bu defa da yazıcı ekleme menüsünden eklemeye çalış.

hocam uygun sürücüyü bilgisayara indirdiysen o zaman yüklediğin driverları bi kaldır sonra yeniden başlat bilgisayarı yazıcı takılı olsun bu defa da yazıcı ekleme menüsünden eklemeye çalış.

Sayın Hocam bu 3'ünden hangisi olduğunu bilmediğim için hepsini aynen dediğiniz gibi tek tek denedim olmadı. Farklı makinede farklı kablolarla da denedim. Hala çözemedim :(

Hocam yazıcıda donanımsal (kart arızası) olma şansı yüksek gibi. Makinaya ters elektrik gönderip zarar vermesin. :(

Hocam resimdeki gibi tüm yüklü sürücüleri silip tekrar kurulum yapmayı dene. Umarım faydası olur.

Ekli dosyalar

• Yazıcı.jpg
    Yazıcı.jpg
    142.6 KB · Görüntüleme: 9
çok özür dilerim arkadaşlar sisteme yeni kayıt oldum bir yardımcı olabilirmisiniz. foruma konu nasıl ekleyeceğim. şimdiden teşekkür

Şimdiye kadar kuramadığım ilk cihaz bu oldu. Neden olmuyor acaba :oops:

Hocam USB kablosunu değiştirmeyi denedin mi? Bazen o kablo bile böyle saçma şeylere sebep oluyor. Başıma gelmişliği var:D

Geri