Morpadaki swf dosyasını açamıyorum

Kodla Büyü

melifkaya

Üye
İyi günler. Morpa kampüsten aldığım bir dosyayı kendi bilgisayarımda bir türlü açamadım. Her türlü programda denedim ama swf uzantılı olan bu dosya bir türlü açılmıyor. Morpa izin vermiyor, diye uyarı veriyor. İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Bu dosyayı açmam mümkün mü acaba?

Ekli dosyalar

• 5fb1t1b1kak-1.rar
    1.9 MB · Görüntüleme: 58
Re: Ynt: Morpadaki swf dosyasını açamıyorum

Hocam
Morpa ve diğer benzeri vitamin sitesi aynen öyle.
Ayrıca sahneler yekpare yani bütün değil.Sahneler Linkler ile birbirine bağlanmış.Yüklenmesi oldukça hızlı farkındaysanız. Yani bir filmin bir sahnesini izlerken diğer sahneler arka planda yükleniyor.

Not; Localhostta dosyayı açıp çalıştırabilirsiniz.

Haa..Niyetiniz üzerinde değişiklik yapmak ise;
Hiç denemeyin çünkü dosyaları kilitli.Yani decompile edemezsiniz. Elimde mevcut olan swf unlocker ile denedim olmadı.

Teşekkürler hocam. Dosyaları değiştirmek gibi bir niyetim yok. Amacım internetin olmadığı ortamlarda da izleyebilmek.

Localhostta denedim ama beceremedim açıkçası :)

appserver kurdum çok karışık geldi. şu an wampserver kurulu ama onunla da mevcut bu dosyayı açmayı beceremedim. Yöntemini belirtirseniz çok makbule geçer.

Re: Ynt: Morpadaki swf dosyasını açamıyorum

Wampserver da html dosyası oluşturup html üzerinden swf yi çalıştırın. Direkt swf ile olmaz.
Ben açıkçası 4 yıl önce böyle yapmıştım.Amacım dosyayı flashta editlemekti.
Amacınız Sırf görüntülemek ise;
Bu şekilde localhost yada wampserver da offline göreceğime, online girerim daha iyi.
Flash player için plugin Versiyon farkı da olabilir.

Geri