Morpa Kampüs videoları açmıyor

Kodla Büyü

Öğretmen27

Aktif Üye
Hocalarim morpa kampuste oyun videolari aciliyor konu anlatim videolari acilmiyor.
Flash pleyer guncellendi chorume guncellendi baska tarayici da denendi sorun ayni. Virus programı yok.
Başka ne yapabiliriz?

Hiç bişey yapma varsın açmasın. Meb engelledi de geç hocam. Bizim okuldada bugün bi hoca açılmıyor dedi. Bende olabilir dedim

hocam morpayla iletişime geçin öğretmen kimlik kartınızı yadaa mebbis sayıfanızı maille yollayın aktive ediyorlar sanırım

HebunAnNebun' Alıntı:
hocam morpayla iletişime geçin öğretmen kimlik kartınızı yadaa mebbis sayıfanızı maille yollayın aktive ediyorlar sanırım

arkadaş morpaya girebilmiş ama videoları açamıyor. sizin dediğiniz morpaya girilmiyorsa üye olmak için.

benim çalıştığım okullarda da sorun yaşanmakta. flash hızlı bir şekilde içeriği yüklüyor fakat sayfalar siyah olarak kalıyor. bizin yapabileceğim bişey yok.

Adobe'nin chrome için olan işletim sistemi ve browser seçimi yaptıran bir flash yükleme sayfası var.
oradan güncelledim. Geçmişi de otomatik doldur, form şifreler tamamıyla silince sorun çözüldü. Bir deneyin isterseniz.

The Formator' Alıntı:
Adobe'nin chrome için olan işletim sistemi ve browser seçimi yaptıran bir flash yükleme sayfası var.
oradan güncelledim. Geçmişi de otomatik doldur, form şifreler tamamıyla silince sorun çözüldü. Bir deneyin isterseniz.

denenmiştr

teşekkürler bazı platformların sorunları sanki btr öğretmeni ilgilenmiyor gibi yansıtıyorlar diğer branşlar

Geri