Moodle Kullananlar için Soru Hazırlama Robotu

Kodla Büyü

tnrsrc

Üye
merhaba arkadaşlar moodle kullanan arkadaşlar için silverlightta kendi hazırladığım "soru hazırlama robotunu" sizinle paylaşmak istiyorum.
Şu anda deneme aşamasındadır. herhangi bir problemle karşılaşırsanız bana bildirmenizi rica ederim.
İyi çalışmalar...

edit:dosya değişimi...

Ekli dosyalar

• MOODLE_SORU_URETECI.rar
    56 KB · Görüntüleme: 123
hocam merhabalar bu sene gelişmiş internet dersi vereceğim. ortada modül kaynak vs. bulamıyorum. bulduklarımı birleştiremiyorum.kod ve tasarım ayrı yerlerde anladım expression studioda örneğin blendde yaptığımı c#.net kodları ile silverlightta az bir müdahale bütün bildiğim bu. nasıl bir sitede yayınlanır,uygulama programı mı internette çalıştırıyor ...........
hocam walla anlamadım az kaldı dersler başlayacak. sizin yaptığınız uygulamayada hayran kaldım. elimde yaptığım uygulamaları nerede ve nasıl kullancağım. trt örnek site yani kasıt görsellikmi yada kendi resmi sitesinde gösterilen örnekler nerede nasıl kullancağım. açıkcası 1 haftadır öğrencilerin sorusu beni boğdu. çünkü olayı ben henüz tam olarak anlayamadım. yardımcı olursanız çok mutlu olacağım. teşekkürler...iyi çalışmalar

Geri