Monster Tulpar T5 V13.1 15.6" Hakkında Bilgisi veya kullanan

Kodla Büyü

cyberrebir

Site Gezgini
Selam arkadaşlar bu ay içinde yeni bir laptop alacağım. Alacağım Laptop Şu:

Monster Tulpar T5 V13.1 15.6"
Link:
https://www.monsternotebook.com.tr/tulp ... WUxdYTyiM8
( Ektra 8GB ram ekleyip almayı düşünüyorum )

i7 7700HQ 16 Gb 2400 Mhz Ram GTX 1060 6 GB Ekran Kartı....

Bu Laptop hakkında görüşlerinizi alabilir miyim? Monster Pcleri hakkında genel fikir sahibi arkdaşlar özellikle kullananlar varsa bana dönerseniz çok sevinirim... Hele bu bilgisayara sahip bir arkadaş bana performans ve ısınma alakalı düşencelerini yazarsa tadından yenmez :) Şimdiden Teşekür ederim...

Hocam 15.6 yerine 17.3 ekranlı düşün derim oyun ve çizim işlerin için.Monster bir makine diğer laptoplar sadece oyuncaktır :++:

monster kullanıyorum memnunum.

bu bilgisayarı ne amaçla almayı düşünüyorsunuz. açıkçası ben oyun amaçlı almıştım ama pek oyun oynadığım söylenemez.

Monster kullandım tam bir hız canavarı laptop seçiminde iyi marka ve model seçmişsin, üst düzey bir laptop. :alkis: Arkadaşın dediği gibi monster bir makine diğer laptoplar oyuncaktır. :mrgreen: Oyun oynanmayacaksa bile performanslı ve özellikli bir laptop ile internette gezmek bile keyif veriyor :+1:

Vallahi ben de düşünüyorum ama sonra da diyorum "o kadar vereceğime orta yollu birşey mi alsam? Evin bir ihtiyacı olursa lazım olur diyorum." Kalıyor.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam arkdaşlar yanıtlarınız için teşekkür ederim. bugün siparişi geçtim yarın bilgisayar gelir muhtemelen . Hem bilgisayar öğretmeniyim hemde mimarım. Mimarlığı 2 sene önce bitirdim. Bu bilgisayarı daha çok mimari işlerim için aldım . Bununda yanında oyun oynamayı da çok seviyorum... İlk başlarda 17 inç almayı düşünüyordum aslında ama 17 inç olanlarda fiyat baya yükseliyor o yüzden 15 inç almaya karar kıldım. Yarın muhtemelen gelir laptop. kurulumlarını yapıp biraz kurçalıycam heyecanlıyım açıkcası :)

hocam autodesk ve adobe yazılımlarını kullanıyorsanız bir test edin bana mesaj atın.Ben de okullar açıldığında alacağım.Masaüstü toplayacak bile olsak 3bini geçiyor bu ayarda.Özellikle 3dsmax nasıl çalışıyor öğrenmek isterim sizden.

Buzkırıcı hocam Ben Autodesk programlarını kullanıyorum. Revit ve Autocad. 3dmax çok fazla kullanmadım açıkçası Sketchup kullanıyorum 3 boyut için. Sketcup ve 3dmax aynı render motoruna sahip Vray Render motoru kullanıyor. Bu aralar işlerim biraz yoğun test etmem biraz uzun sürebilir ama en yakın zamanda size bilgi veririm...

Geri