mobilya

Kodla Büyü
hocam nerdesin bilemiyorum ama alabiliyorsan ankara mobilya ya da inegöl mobilya almanı öneririm. hem sağlam hem ekonomiktir. tabi bu mobilyaları semt mağazasından değil oralara giderek almalısın. :D

hocam kesinlikle bellona ,istikbal vs.gibi ünlü markalara aldanma ,işleri ürünü satana kadar ,en ufak bir sorunda muhatap bulamazsın ve de kullanıcı hatası deyip geçiştirirler, tok satıcı olmayan firmalara bak derim,ben bellonadan aldım bin :verymad: pişman oldum..

evet ya ben de mobilya bakıyorum. Tavsiye alırsak seviniriz. İzmirde mobilyacılar sitesi varmış bilgisi olan var mı?

hocam tanıdığın bir mobilyacı varsa onun aracılığıyla veya direk nasıl olur bilmiyorum ama inegöl mobilya tercih edin rahat edin ben şahsen getirttim gerçekten sağmal ve şık mobilyalar hemde uygun oldu

uysalhalil33' Alıntı:
hocam tanıdığın bir mobilyacı varsa onun aracılığıyla veya direk nasıl olur bilmiyorum ama inegöl mobilya tercih edin rahat edin ben şahsen getirttim gerçekten sağmal ve şık mobilyalar hemde uygun oldu

kaç takım aldın kaç liraya geldi hocam

kendi eviniz değilde kiradaysanız ve bir kaç ev değiştirme ihtimaliniz varsa;
üç taşınma bir yangına bedeldir sözünü aklınızdan çıkarmayın.

hozgulen' Alıntı:
uysalhalil33' Alıntı:

geçen sene 1.yemek odası ( konsol,gümüşlük, vitrin, 6 kişik masa ve sandalyeler)
2.oturma grubu ( 2 tekli 1 çift ve 1 üçlü)
3.yatak odası (elbise dolabı, şifonyer, 2 komidin cift bazalı yatak ve ortopedik yatağı )
artı olarakta iş yerinin hediyesi ( orta cam sehpa, 4 lü servis sehpa ve vestiyer)
toplam peşin 8 250 tl

uysalhalil33' Alıntı:
hozgulen' Alıntı:
uysalhalil33' Alıntı:

geçen sene 1.yemek odası ( konsol,gümüşlük, vitrin, 6 kişik masa ve sandalyeler)
2.oturma grubu ( 2 tekli 1 çift ve 1 üçlü)
3.yatak odası (elbise dolabı, şifonyer, 2 komidin cift bazalı yatak ve ortopedik yatağı )
artı olarakta iş yerinin hediyesi ( orta cam sehpa, 4 lü servis sehpa ve vestiyer)
toplam peşin 8 250 tl
çok çok uygun yaa sitesi falan varmı bu mobilyanın

serdemir' Alıntı:
evet ya ben de mobilya bakıyorum. Tavsiye alırsak seviniriz. İzmirde mobilyacılar sitesi varmış bilgisi olan var mı?
karabağlarda mobilyacılar sitesi var. fiyatı uygun olur diye yatak odası takımını ordan almıştım. fiyatı uygun olmadı. elbiselere boyası çıktı. 2 kez tadilata gitti geldi. sattıkları malın arkasında durmuyorlar. en son güç bela farkını vererek yeni takım aldık aynı mağazadan. özürlü takımı yarı fiyatına saydılar. yeni takımdan indirim yapmadılar. alıpta pişmanlık yaşadığım tek ürün karabağlar ın ürünü. benden söylemesi. biraz daha fazla verin adı sanı bilindik marka alın. mesela istikbal, bellona.

denizlerb' Alıntı:
serdemir' Alıntı:
karabağlarda mobilyacılar sitesi var. fiyatı uygun olur diye yatak odası takımını ordan almıştım. fiyatı uygun olmadı. elbiselere boyası çıktı. 2 kez tadilata gitti geldi. sattıkları malın arkasında durmuyorlar. en son güç bela farkını vererek yeni takım aldık aynı mağazadan. özürlü takımı yarı fiyatına saydılar. yeni takımdan indirim yapmadılar. alıpta pişmanlık yaşadığım tek ürün karabağlar ın ürünü. benden söylemesi. biraz daha fazla verin adı sanı bilindik marka alın. mesela istikbal, bellona.
AMA ONADA KÖTÜ DİYORLAR

bilgisayar_bil' Alıntı:
denizlerb' Alıntı:
serdemir' Alıntı:
AMA ONADA KÖTÜ DİYORLAR
hocam valla istikbal de kötüyse Türkiye den mobilya alınmaz. ve en azından sorunlu çıkarsa muhattap bulabileceğin yerleri var. olmadı genel müdürlüğüne kadar şikayet edebilirsin. karabağlar da tutturabildiklerine satıyorlar. sorun çıkarsa hiç ilgilenmiyorlar.

Bende mobilya bakıyorum hocam. MODALIFE sizce nasıl. Alan kullanan arkadaş varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?

http://www.saloni.com.tr/

ben 6-7 ay önce bu firmanın ürünlerinden aldım (yatak odası takımı ve salon takımı aldım)bulunduğum şehirde bir mobilyacı satıyordu. çok kaliteli ve sağlam ürünleri var fiyat olarak biraz tuzlu olabilir ama çok güzel tavsiye ederim. bellona istikbal vs. asla tavsiye etmem öyle reklamlarına aldanıp almayın.

yemek odası takımı (konsol 2 gümüşlük 6 kişilik yemek masası tv ünitesi)
yatak odası takımı
oturma grubu(3 3 1 1)
köşe takımı(yataklı bazalı)
11bin vadeli fiyatı inegölde bir mobilyacıdan aldık memnunuz

benim gibi sabit bir yerin yoksa eşyalar hurda olmasın çok kalite alma hocam taşına taşına

allpier03' Alıntı:
http://www.saloni.com.tr/

ben 6-7 ay önce bu firmanın ürünlerinden aldım (yatak odası takımı ve salon takımı aldım)bulunduğum şehirde bir mobilyacı satıyordu. çok kaliteli ve sağlam ürünleri var fiyat olarak biraz tuzlu olabilir ama çok güzel tavsiye ederim. bellona istikbal vs. asla tavsiye etmem öyle reklamlarına aldanıp almayın.
fiyat yazmıyor

ben inegöl' de çalışıyorum arkadaşlar. Bizim burası mobilya memleketi.bir çok firma var yurt dışı yurt içi sürekli ürün gönderiyorlar. yılda 2 defada modef inegöl mobilya fuarı oluyor. tarihler şuan aklımda değil. ama önümüzdeki aylarda olması lazım. İnegöl'ün tüm mobilyaları alınır mı? tabiki hayır. çok iyi markalarıda var çok kötüleride var. mutlaka almadan önce o markanın araştırmasını yapınız. sorunuz inegöl' de tanıdığınız varsa daha uygun fiyata da alabilirsiniz. şahsen bende evlenince burdan almayı düşünüyorum istikbal ve bellona tercihimdir ama fiyatları çok yüksek.

doğtaş kalite olarak çok iyi diğerlerine göre sitede yazan fiyatlara göre bayide pazarlık yapabilirsiniz.Tasarım olarak da farklı diğerlerinden.

Geri