Mobilya Sitesi

Kodla Büyü

emre741

Site Gezgini
Bir web sitesinde öncelikli olarak görsel tasarım önemlidir.Ben bu işe tasarımlarını beğendiğim siteleri alarak nasıl yapıldığını çözümlemek için almıştım sanırım çeşitlilik bakımından yardımcı olmamın vakti geldi diye düşünüyorum :) Bu verdiğim sitenin asıl adını söylemeyeceğim aksi halde sıkıntı yaratabilirler.Gerekli değişiklikleri yaparak kullanabilirsiniz.Şimdiden kolay gelsin :roll:

Ekli dosyalar

• Karslıoğlu Ahşap.zip
    2.8 MB · Görüntüleme: 568
mutfak kapı gibi açılır resim menüsüne bastığımızda ilgili div içeriğini çağırmıyor? kodda yer alan # işareti yerine ne yazmamız gerekli?

<li class="banyo"><a href="#" id="banyo">m</a></li>

<div id="suntalamDialog" title="Suntalam">
<div id="suntalam">

Demhar' Alıntı:
mutfak kapı gibi açılır resim menüsüne bastığımızda ilgili div içeriğini çağırmıyor? kodda yer alan # işareti yerine ne yazmamız gerekli?

<li class="banyo"><a href="#" id="banyo">m</a></li>

<div id="suntalamDialog" title="Suntalam">
<div id="suntalam">

Hocam buradaki tekniği bende çözmüş değilim ben bunun yerine aynen başktaki gibi farklı bir galeri yoktum.Eğer bunun çözümünü bulan olursa söylerse bende anlamış olurum.

Tarik_Turan arkadaşımız halletti olayı. mutfak.html oluşturuyorsunuz veyaphp neyse. js klasörünün içinden main js içinde yolunu gösteriyorsunuz! aşağıdaki kodu bulup.

function listeAc(kategori) {
var url;

switch(kategori)
{
case "mutfak":
url="galeri/mutfak.html";
break;

hocam elinize sağlık çok güzel paylaşım kullanmamız da bir sakınca varmı acaba tasarım tamamen size mi ait?

Merhaba
Arkadaşlar anladığım kadarıyla html olarak yapılmış sistem kurulum vs veritabanı dosyası yok çünkü doğrumu ?
Biz nasıl yöneticez bu siteyi admin paneli olmadan acaba ? admin panelsiz e ticaret sitesmi olur giriş alanları var ama anlamadım gitti konu hakkında detaylı bilgi verirmisiniz

Demhar' Alıntı:
Tarik_Turan arkadaşımız halletti olayı. mutfak.html oluşturuyorsunuz veyaphp neyse. js klasörünün içinden main js içinde yolunu gösteriyorsunuz! aşağıdaki kodu bulup.

function listeAc(kategori) {
var url;

switch(kategori)
{
case "mutfak":
url="galeri/mutfak.html";
break;
Tarık beye selamlarımızı iletin yardımcı olmasına sevindim.

tomreader2010' Alıntı:
hocam elinize sağlık çok güzel paylaşım kullanmamız da bir sakınca varmı acaba tasarım tamamen size mi ait?

Hocam kullanbilirsiniz tabiki tasarım tamamen bana ait değildir.

KLAMP' Alıntı:
Merhaba
Arkadaşlar anladığım kadarıyla html olarak yapılmış sistem kurulum vs veritabanı dosyası yok çünkü doğrumu ?
Biz nasıl yöneticez bu siteyi admin paneli olmadan acaba ? admin panelsiz e ticaret sitesmi olur giriş alanları var ama anlamadım gitti konu hakkında detaylı bilgi verirmisiniz

Hocam nerde user girişi var anlamadım? Bu e-ticaret değil düz bir tabana yapılmış vtb gerektirmez.

Geri