Mobil Programlama Kitap Önerisi

Kodla Büyü

komodor64

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar, bu yıl myoda bu dersi ilk defa vereceğiz. Mobil programlama konusunda tecrübeli arkadaşlardan kitap önerisi bekliyorum.

hocam kitaptan ziyade videolar daha iyi olur sizin için .... Youtube kanalları var hem görsel daha faydalı

Mobil programlamada önereceğim bir kitap yok. Ama derlenmiş bir e-book mevcut. Dil olarak react native önerebilirim. Cross Platform. Aynı anda android ve iOS için çıktı alabiliyorsunuz. İOS için mac bir pc ya da sanal pc gerekli. Windows ve mac ortamında geliştirme yapma imkanı, öğrenmesi kolay,en önemlisi hem native, hem de modüler yapı sunması. Almak isterseniz birçok kurs udemy.com da mevcut. Ya da aşağıdaki kaynağı kullanabilirsiniz. Ya da kendi sayfası için tıklayınız.

Ekli dosyalar

• react-native-turkce.pdf
    11.3 MB · Görüntüleme: 177
Xamarin platformunu kullanarak mobil programlama dersini işlemek istiyorum. Xamarinde tecrübeli arkadaşımız varmı?

Xamarin platformunu kullanarak mobil programlama dersini işlemek istiyorum. Xamarinde tecrübeli arkadaşımız varmı?

Sayın hocam. Xamarin kaynak açısından zorlanacağını düşündüğüm bir platform. Yine de iletişime geçmek isterseniz üye olup ertan2002 kullanıcı ile iletişime geçiniz. R10 üyeliğiniz yoksa ve ücretsiz üyelik hala devam etmiyorsa davetiyemi sizinle paylaşabilirim. Saygılar.

https://www.r10.net/programlama/1421488-visual-studio-xamarin-android-amp-ios-gelistirme.html

Geri