Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

(MK-V6) Faz1-Faz2 Windows 10 İmaj (3 Eylül Güncel)Kolay Kurulum - Kur Kullan

Konu, 'Fatih Projesi' kısmında Emsile tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. durmus09

durmus09 Üye

emsile hocam mkv3 Admin Şifresini gönderebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim..

2. Emsile

Emsile Seçkin Üye Seçkin Üye

@edamnur, bahsi geçen programı meb güvenlik duvarı engelliyor olabilir. Yarın fırsat bulursam indirip test ederim.

@Kobe, bazen zamanla kendisi etkinleştirme sağlıyor.

@durmus09, MK V3, V4, V5, V6, aynı Şifreyi kullanıyor. Kişisel sitem üzerinden Şifre talebinde bulunabilirsiniz.

3. nasri

nasri Üye

Bu yeni sürümü kurdum. Şöyle bir durum oldu. Eskiden bir program kurduğunda şifre kısmı ekrana küçük bir pencere gibi gelirdi yazma kısmına tıklayınca klavye görünürdü. Bu yenisinde şifre girme penceresi geldiğinde klavye çıkmıyor. İlginç bir durum. Klavye bağlayıp şifre yazdım birkaç kez. Bugün fotoğraf paylaşırım. Başka bir sıkıntı yok süper olmuş eline sağlık

Emsile bunu beğendi.
  4. Emsile

Windows kaynaklı bir durum. O şifre isteyen küçük ekranda "Diğer ayrıntıları göster" yazıyor önce ona tıklayın sonra şifre yazma yerine tıklayın dokunmatik klavye otomatik açılacaktır. Ben bu yöntemi uyguluyorum

nasri bunu beğendi.
  5. solitary

solitary Aktif Üye

Hocam faz2 akıllı tahtaya wk7 imajınızı kurdum, sonra programları okulumuza göre ayarladım. Daha sonra acronis ile imaj aldım. Geçenlerde iki tahtaya kurdum lisans anahtarını girdim etkinleştirmişti. Bugün iki tahtaya daha imaj attım lisans anahtarınız geçerli değil diye hata veriyor.

Ekli Dosyalar:

6. Emsile

Okula göre program ayarlarken tahta internete bağlıysa ve siz bu şekilde imaj alıp başka tahtaya yüklediyseniz etkinleştirme sorunu vermesi normal ve kaçınılmaz bir durum. Sistem üzerinde düzenleme yapıp imaj alacaksanız tahta hiç bir şekilde imaj işlemi bitene kadar internete bağlanmamalı. Bağlanırsa başka tahtada lisans sıkıntısı olur.
    Yok buu işlemleri tahta internete bağlı değilken yaptınız buna rağmen lisans sıkıntısı veriyorsa geçici bir sorundur, daha sonra tekar deneyin.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal