Mimio Studio 5.30 Türkçe

Kodla Büyü
mimio studio 3.0 Türkçe Kurulum CD

Mimio Nero image (nrg) cd si.
mimio driver mimio recorder ve yazılımından oluşan image cd sini aşağıdan downolad edebilirsiniz.

Uyarı : Yasal Olmayan Link Kaldırılmıştır

iyi günlerde kullanın.

orjinal mimio cd sinin image dosyasıdır. kısıtlama yok. 3 aydır kullanıyorum herhangi bir kısıtlama görmedim daha.

casper hocam bu elektronik tahta nın driver ve yazılım cd si...

hakanotuken' Alıntı:
ne programı bu ne işe yarıyo ki

Hakan Hocam konu ile ilgili yazılanları okumadan, bi en baştakine bakıp hemen bu ne diye cevap yazıyosunuz, biz de yeni cevap gelimş diye merakla açıyoruz.Araya da bakarsanız Hacker hocam ne olduğunu yazmış. Bir topicte daha aynı şeyi yapmıştınız, boşu boşuna yazı kalabalığı oluyo. :shock:

mimio server mıdır nedir her açılışta sürekli çıkıyo nedir bu?

Hakan Hocam konu ile ilgili yazılanları okumadan, bi en baştakine bakıp hemen bu ne diye cevap yazıyosunuz, biz de yeni cevap gelimş diye merakla açıyoruz.Araya da bakarsanız Hacker hocam ne olduğunu yazmış. Bir topicte daha aynı şeyi yapmıştınız, boşu boşuna yazı kalabalığı oluyo.
Nerede açıklama yapılmış ben göremedim. Ben bu kadar asabi insanların birarada olduğu forum görmedim yaaaa. İyi birdaha sormayız. :x

asabilik :)

Hacker' Alıntı:
orjinal mimio cd sinin image dosyasıdır. kısıtlama yok. 3 aydır kullanıyorum herhangi bir kısıtlama görmedim daha.

casper hocam bu elektronik tahta nın driver ve yazılım cd si...

zeyno77' Alıntı:
Hacker hocam bu da kod istiyo :(

bende niye istemiyokine o kodu... kaldırıp yeniden kurudm acaba gercekten isteyecek mi diye yine bişey istemedi ve süresiz yazılım bu.

hakan üniversitede göstermişlerdir ama sen yine dışarıda falan dolaşıyordursun boşver böyle gereksiz prog ne işine yarar yawww.(şaka şaka) :p :p
2006 böte

hakan üniversitede göstermişlerdir ama sen yine dışarıda falan dolaşıyordursun boşver böyle gereksiz prog ne işine yarar yawww.(şaka şaka) Razz Razz
2006 böte
üniversitede adam akıllı ne gösterdiler ki bunu göstersinler.Bilgisayar bölümünde en iyi öğrendiğim şeyler organik kimya, integral ve hareket kanunlarıydı :)

Hocam kodu ben daha önce belirtmiştim ayrıca eski sürümünde yazı tanıma ile kayıt seçenekleri ek bir ücrete tabiydi. Şimdi o kalktı. Mimio ile ilgili bilgi ve destek konusunda da Türkiye Distribütörü olan Bekdata dan da yararlanabilirisniz.
STU50-MYKJQ-DJ4JX-KENKR

zeyno77' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:

Hakan Hocam konu ile ilgili yazılanları okumadan, bi en baştakine bakıp hemen bu ne diye cevap yazıyosunuz, biz de yeni cevap gelimş diye merakla açıyoruz.Araya da bakarsanız Hacker hocam ne olduğunu yazmış. Bir topicte daha aynı şeyi yapmıştınız, boşu boşuna yazı kalabalığı oluyo. :shock:
muhahaha :D:D
Haklısın hocam katılıyorum size. Ben de çoğu zaman merakla bakıyorum ama fos çıkıyo çoğu ...

Hocam seri numarası genelde sormaz eğer mimionun cihazını bağlarsanız yazılımı yükledikten sonra otomatik açar.

cemanadol' Alıntı:
Hocam seri numarası genelde sormaz eğer mimionun cihazını bağlarsanız yazılımı yükledikten sonra otomatik açar.
yok hocam yaa :| Benim akıllı tahtada mı sorun var nedir bilmiyorum, otomatik açmıyo :|
yani varya, varlığı bir dert, yokluğu yara ha :?

mystreous' Alıntı:
zeyno77' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:

muhahaha :D:D
Haklısın hocam katılıyorum size. Ben de çoğu zaman merakla bakıyorum ama fos çıkıyo çoğu ...

:mrgreen: :mrgreen: mystreous hocam ben de bu "muhahaha" ya çok gülüyorum. MUHAHAHA :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Hocam programı yükleyiniz, daha sonra programı çalıştırınız, size bir seri numarası sorcaktır. Bu sistem cihaza sahip olmayan program kullanıcılarının sınırlı kullanımına zorlamaktadır. OYsaki yukarıda ben bir seri numarası verdim bu numara ile evinize ve dilediğiniz bilgisayara yükleyebilirsiniz. Herhangi bir cezai durumuda yoktur. Eğer elinizde akıllı tahta var ise, programı çalıştırdıktan sonra seri numarası istediği noktada bilgisayar ile cihazın USB bağlantısını kurunuz.Bu sorun ortadan kalkacaktır.Ayrıca bazı okullamızda öğrencierinde bu programı kullanarak sunum yaptıklaına şahit oldum. Öğrenciler diğer programlardan daha seri bir şekilde kullanabiliyorlar. Tavsiye olunur:)

sayın hocam bu mimio studio cd si benim elimde yok yani yeni atandığım okulda bulunmuyor.Şimdi ben bilgisayara format atmak istiyorum.çünkü çok hor kullanmışlar içi virüs dolu ve nortonunda etkinleştirme süresi dolmuş.bu arada bilgisayarlarımız exper.şimdi ben bu exper öğretmen kurtarma cd si ile yeniden sistem kursam ne gibi sorunlarım olur ve ya hangi programlara ihtiyacım olur tekrardan kurmak için.çünkü elimde şu an hiç bir donanımın cd si yok.yardımcı olabiirseniz cok sevinirim.yazıcı dahil hiç bir şey yok.

Yasal sebeplerden ötürü kaldırılan linke nasıl ulaşabiliriz? Özel mesaj atarak olur mu acaba? Kimde var program?

Re: mimio studio 3.0 Türkçe Kurulum CD

Hacker' Alıntı:
mimio driver mimio recorder ve yazılımından oluşan image cd sini aşağıdan downolad edebilirsiniz.

iyi günlerde kullanın.

Re: mimio studio 3.0 Türkçe Kurulum CD

Hacker' Alıntı:

iyi günlerde kullanın.

Geri