Milli Mücadelenin 100. yılı! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu olsun

Kodla Büyü

metafor

Site Admin
Yönetici

"Hep birlikte bakışlarımızı, vicdanımızın merkezi olan millete dikelim. Orada erdemin, vefa ve içten bağlılığın, yenileme arzusunun, egemenlik aşkının ve geleceğin sönmeyen ateşi yanmaktadır. Bu kutsal ateş, kendi içindeki bilgisizlik ve karanlığı yakacak ve bağımsızlığımızın önüne dikilecek olan bütün engelleri yıkacaktır. Efendiler, millet önünde, onun hak ettiği bağımsızlığın önünde, onun layık olduğu gelişme ve yenileme arzusu önünde, her kuvvet ancak milletin irade ve amaçlarına uymak şartıyla yaşayabilir. Milletin irade ve amaçlarına uymayanların talihi hüsrandır, çökmedir.''

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Tüm BBNET ailesinin bu kutlu gününü en içten dileklerimizle kutlarız!

upload_2020-4-23_0-9-32.jpeg

Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bugünlere kavuşmamız için kanıyla canıyla mücadele veren tüm ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİ saygıyla, rahmetle anıyoruz!

TBMM 'nin açılışının 100. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.
Aynı zamanda Ramazan ayına da girmiş olmamız hasebiyle Yüce Mevla'dan milletimize hayırlı ve bereketli bir ramazan ayı dilerim.

Sosyal medyada takip edebildiğim,
Dışarıdan evlere asılan bayraklar,
Komşularımın çocuklarının 23 Nisan şiirleri
Nasılda coşkulu herkes.
Yaşım 37 çocukluğumdan beri böyle coşkulu görmemiştim bu bayramı.
Acaba bana mı öyle geliyor?
Çok duygulandım doğrusu.

Sosyal medyada takip edebildiğim,
Dışarıdan evlere asılan bayraklar,
Komşularımın çocuklarının 23 Nisan şiirleri
Nasılda coşkulu herkes.
Yaşım 37 çocukluğumdan beri böyle coşkulu görmemiştim bu bayramı.
Acaba bana mı öyle geliyor?
Çok duygulandım doğrusu.

Çok haklısınız hocam, bizim evimizin bulunduğu yer de aynı şekilde. Balkonlarımız camlarımız bayraklarla dolu:)

İnsan elindeki manevi değerlerin kıymetini, yokluğunda daha çok anlıyor...

Çare yok böyle olmalıydı, yine de en çok Anıtkabir'in ziyarete kapalı olmasına üzüldüm.

Şimdi sıra Ramazan da:( Kalabalık iftarlar yok, ışıl ışıl yanan camiler yok, belki bayram bile yok...

Son düzenleme:
Geri