Mikom Yazılım Ders Dağıtım Programı

Kodla Büyü

Merhoom

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulda Mikom yazılım firmasının ders dağıtım programını kullanıyorduk fakat bilgisayara format atmamız icap etti programı yedekleyip format attım. Fakat şimdi program lisansla alakalı kısıtlama uyarısı veriyor kullnamıyorum. Daha önce bu programı kullanan var mı? PAzartesiye programların yetişmesi lazım zaman kısıtlı yardımcı olursanız sevinirim.

formator2006' Alıntı:
hocam mikomu arayıp lisans almaktan başka çareniz yok malesef.

Aradım 100 lira para yatırdınmı bütün dertlerin biter dediler. Biz zaten lisanslı kullanıyorduk formattan sonra bu sorun oldu dedim, olsun diyor. Okulun çalıştığı bir bilgisayarcı var onu aradım onda ilacıyla varmış hallettik saolsun.

lisanslı yazılıma tekrar para istiyor olmaları çok ilginç, aklımızda kalsın lazım olur..

Arkadaşlar Merhoom arakdaşla aynı konudan muzdaribiz, varsa bir dermanı olan, yardımlarınızı bekliyorum.

hocam benimde aynı sorunum var ve yarına kadar bir diploma çıkarmam lazım programı kurdum ama şifre istiyor.Lütfen yardım edin crak,key bi çare lütfen

otomat diye ücretsiz bir program vardı ama hocam bu tip yazılımları süreli satıyorlar diyelim ki aldın 2 yıl 3 yıl toptan ödüyon 3 yıl her türlü yardımı yapıyorlar sonra şifre güncelleme destek için tekrar para istiyorlar

hocam demosunu bulursam, programı kırabilecek bir tanıdığım var ona göndereceğim :wink:
tabi kırabilirse :?:

Geri