microsoft office 2007 yi kaldıramıyorum

Kodla Büyü
microsoft 2007 yi kurdum biras kullandıktan sonra her açtığımda uyarı vermeye başladı orjinal yazlım edinin diye. bazı yolları deneyerek orjinalleştirmeye çalıştım fakat şu an kilitlen miş durumda proğram mı kaldıramıyorum tekrar kuramıyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum lütfen yardımcı olun şimdiden çok sağolun

denedim olmuyor proğram ı kaldırmak istediğimde şu uyarıyı veriyo gereli bir dosya bozuk yada eksik olduğu için kurulum devam edemiyor kuruluma özgün kaynak diskinden veya karşıdan yükleme konumundan yeniden çalıştırın[/list][/url] başka ne yapabilirim

denedim olmuyor proğram ı kaldırmak istediğimde şu uyarıyı veriyo gereli bir dosya bozuk yada eksik olduğu için kurulum devam edemiyor kuruluma özgün kaynak diskinden veya karşıdan yükleme konumundan yeniden çalıştırın diye uyarı veriyo bunu kaldırmanın bir yolu yok muu?=?=? :?: :?:

ben legal yapmak istemiyorum ama bilgileriniz için çok sağolun çünküü daha önce ben bu yolu deneyerek

Office 2003 - 2007 Orjinal Yapma

1- Başlat->Çalıştır->regedit yazın.

2- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\11.0\ Registration\ kadar gelin.

3- Registration altındaki {9017041F-6000-11D3-8CFE-0150048383C9} gibi koda tıklayın ve sağ tarafta DigitalProductID satırını bulun.

4- DigitalProductID satırına sağ tuş yapın, sil diyin ve regedit kapatın.

5- Word'e tıklayın açılışta **** soracak, aşağıdakilerden key'lerden birini girin.

Gwh28-dgcmp-p6rc4-6j4mt-3hfdy
Wfdwy-xqxjf-rhryg-bg7rq-bbdhm
Gwh28-dgcmp-p6rc4-6j4mt-3hfdy
Tkfxv-bbc8g-9mht9-69vdh-yd3hm

6- Bilgisayarı yeniden başlatın, karşınıza uyarı gelirse çözümle diyip tamam'a basın.

Not: Office 2007 için 2 numaradaki 11.0 yerine 12,0 girelecek.

(HJTFK-Q7GT6-Q62DG-HJ87K-683Q8 -> Office 2007 için)

Eğer işe yaramaz ise ogacheckcontrol.rar dosyasının içersindeki dll yi windows/system32 içersine kopyalayın değiştirmeyi onaylayın..
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kolayı var önce görev yöneticisinden (ctrl+alt+del) sağ altta simge çıkmasını sağlayan wgatray.exe gibi bi dosya vardı önce onu kaldır, daha sonra bilgisayarda bu dosyayı aratıp bul ve sil.

Not: Dosya isminde ufak tefek değişiklikler olabilir.

(wgatray.exe)
"alıntıdır"

legal yaptım biras kullandıktan sonra office proğramları kilitlendii açılmıyor ben pc den office 2007 yi kaldırmak istiyorum fakat kaldıramıyorum kaldırmak istediğimde gereli bir dosya bozuk yada eksik olduğu için kurulum devam edemiyor kuruluma özgün kaynak diskinden veya karşıdan yükleme konumundan yeniden çalıştırın diye uyarı veriyo tekrar yükleyip kaldırmak istiyorum cd yi takıyom setup a bastığımda gene aynı uyarıyı veriyo

cd den tekrar onar amayı denedim ama olmadı . proğram kadlırma proğramlarını denemdim elinizde yada bildiğiniz bir proğram var mııı? varsa link verirmisiniz????

öğretmenim;
sisteminizden kaldıramadığınız programlarınız için
"Advanced Uninstaller PRO 2007" / "Ashampoo Uninstaller Platinium"
programlarını tavsiye edebilirim.

aynı sorun bizim okul bilgisayarında da oldu. ne onarabildik, ne de kaldırabildik.

2007 başımıza bela olarrak kaldı..

bir çözüm bulursanız seviniriz..

blackeagle51 hocam çok sağolun işime yarayıp yaramadığını anlamadım ama sonunda işimi halletim ama nsl hallettiğimi bende anlamadımm neyse genede yardımınız için çok sağolun

benim pc imde herhengi bir office programını açmak istediğimde ''The setup controller has encountered a problem during install. Please review the log files for information on the error.'' uyarısı geliyor. Bu yüzden bilgisaraımda herhengi bir çalışma yapamıyorum. yardımlarınızı bekliyorum. tşk.

2- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\11.0\ Registration\ kadar gelin.

bende " Registration" idiye bişey yok o dosyanın altın ben nasıl yapacam bu işlemi peki? kaldıramıyorum bilgisayarımdann?

hala şu sorunu çözmüş değilim advenced programınıda kullandım ama işe yaramıyor desem...

kurtulmak istiyorum 2007den lütfennn.... her bir dosyayı açarken configure ediyor 2 saatte açıyor...

bilisimci61' Alıntı:
kurtulmak istiyorum 2007den lütfennn.... her bir dosyayı açarken configure ediyor 2 saatte açıyor...
Alttaki araçla Office 2007 yi kaldırabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Office-2007-Remove-Tool.zip
    238.4 KB · Görüntüleme: 146
selam

maziden__birisi isimli arkadaşın cevabı işe yarıyor sorunu kaldırıyor.
maziden__birisi tşk :alkis: :+1:

ofis 2007 key isteyenlere
VGTRK-QWBGQ-9Y2PF-JMVFJ-36VD8
JFCTF-D29WB-KJFMH-3RG8M-CDBYJ0
RWVBQ-YXVTX-843MD-22F7H-RW8BJ
QCFF6-42Q64-38M9F-DFDV4-B9HD8
Q2D6H-8689B-3KKYQ-KVVFH-3D8BJ

Geri