Mezun Takip Sistemi

Kodla Büyü

BaRBaRYaN

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Herkese merhaba.

Benim gibi birçok kişinin internette fellik fellik aradığı bir şey sanırım bu. Joomla ile site yapanlar için bir sorun yok. birkaç farklı eklenti var bu işi gören ama joomla dışında html yada kendi bilgisiyle asp veya php site yapanların işini görecek bir script tüm aramalarıma rağmen bulamadım.

Elinde bu şekilde bir script olan varsa paylaşabilirse çok iyi olur

hocam gönderebilirsen çok iyi olur.
istersen buraya ekle istersen linki özel mesajla paylaş

http://www.latml.k12.tr/MezunMatik
birde bnu incelemenizi tavsye ederim. proje kapsamında hazirlamiştim.. tekrardan test için attim eksikleri var epey ama diğerlerine göre iyi. e-mezunun minimalize hali ve mezun sisteme kayıt olduktan sonra onaylanirsa cv oluşturabiliyor, cvsini kayitli kurumlara gönderebiliyor. pm gönderebiliyor vs vs vs.

ccaaggllaarr' Alıntı:

http://www.latml.k12.tr/MezunMatik
birde bnu incelemenizi tavsye ederim. proje kapsamında hazirlamiştim.. tekrardan test için attim eksikleri var epey ama diğerlerine göre iyi. e-mezunun minimalize hali ve mezun sisteme kayıt olduktan sonra onaylanirsa cv oluşturabiliyor, cvsini kayitli kurumlara gönderebiliyor. pm gönderebiliyor vs vs vs.

çağlar hocam sakıncası yoksa kodları paylaşabilirmisiniz. birazda installation hakkında bilgi

hocam kodlari verim dicem ama
sistem tam olarak çalişmiyor
yani programda hatalar var
vakit buldukça bakmaya çalişiyorum ama kurcaladıkça hatalar artiyor
kısa süre içerisinde sistemi yeniden paşka bir programlama dili ile kodlamayi planliyorum.
bitirebilirsem yardimci olmaya çalişirim.
çalişmayan siteyi de (serverda çalişmiyor, localde problem yoktu...) paylaşmanin bir anlami yok.
ama sorunuz varsa yardimci olurum.

hocam okul sitesine böyle birşeyi entegre etmeye çalışıyorum bende. o yüzden internette aradım adam akıllı bir şey yok. eğer kodları paylaşabiirseniz bizde burda üzerinde uğraşırız. bitirdikten sonra da paylaşımı yaparız. bir elin nesi var 2 elin sesi var hesabı

Arkadaşlar bu mezun takip sistemini banada gönderebilirmisiniz, okul sayfasında kullanmak üzere, ilginiz için şimdiden teşekkürler

Facebook is an online social networking service headquartered in Menlo Park, California. Its website was launched on February 4, 2004, by Mark Zuckerberg with his college roommates and fellow Harvard University students Eduardo Saverin, Andrew McCollum, Dustin Moskovitz and Chris Hughes.[8] The founders had initially limited the website's membership to Harvard students, but later expanded it to colleges in the Boston area, the Ivy League, and Stanford University. It gradually added support for students at various other universities and later to high-school students. Since 2006, anyone who is at least 13 years old is allowed to become a registered user of the website, though the age requirement may be higher depending on applicable local laws.[9] Its name comes from a colloquialism for the directory given to it by American universities students

Geri