Meslektaşlarıma gelsin damat takım elbise 70 ytl

Kodla Büyü

achillus

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar internet üzerinden alışverişin moda oldugu su sıralarda artık herşeyi uygun fiyata almak biraz takipcilik gerektiriyor.

istiyenler değerlendirsin dedim aşağıdaki vermiş olduğum linkte damat takım elbise 70 tl ye geliyor.Ve eger isterseniz avantajix.com adlı site aracılgıyla alısanız %2.5 dahada uyguna alabiliyosunuz .

http://www.hepsiburada.com/liste/damat- ... d=60000750

bu arada bi hatırlatma da bonus kartı olana 75 tl üzeride kargo bedava +6 taksit yapıyo

ben aldım ve su an sadece 52 beden siyah kalmış ve diğerleri çabucak bitti ama bu halen bitmedi yetişen alır

herkese hayırlı bayramlar :++:

Re: Meslektaşlarıma gelsin

okuyanlar bi tşk etmeden takım elbise kapmayamı ı gidiyodur ne :)

hepsiburada dan hiç bir şey almayın arkadaşlar. bu kadar kepaze bir alışveriş sitesi olamaz. 3 ayı geçti halen paramı iade etmediler.

lastdracula' Alıntı:
hepsiburada dan hiç bir şey almayın arkadaşlar. bu kadar kepaze bir alışveriş sitesi olamaz. 3 ayı geçti halen paramı iade etmediler.

kardeş bazen benimde basıma geliyor ama genelleme yapmak yanlıs ben hepsi buradan alısverisi ilk kez yaptım ama karomun gelmediği iademin gec yapıldgı siteler oldu ama aynı sitelerden sorunsuz alısverişimde oldu

önceden benımde oldu ama artık bozdular. hepsiburadanın hepsiyle akraba oldum. adamların tek dediği ilgileniyoruz, sistemımız yenılenıyor. ıvır zıvır. töbe vallahi daha hiç bir şey almam.

lastdracula' Alıntı:
önceden benımde oldu ama artık bozdular. hepsiburadanın hepsiyle akraba oldum. adamların tek dediği ilgileniyoruz, sistemımız yenılenıyor. ıvır zıvır. töbe vallahi daha hiç bir şey almam.

gecenlerde bi ayakabı kampanyası yapmıslar millet saldırmıs belki milyon civarı sipariş çekmişler .ve hepsi burada yı iyi bilenler boşuna beklemyin paranız iade edilir ürünler gelmez dediler ama herkes ürünü almıs hemde cok memnun 200 tl lik ayakabıyı 20 tl ye almıs orjnal.bende arkadaşı dinleyip alışveriş yapmamıştım ve sorunsuzca göndermişler :x yinede hocam eski güvenirliği kalmamıştır bence aldıgın yorumlara bakılırsa

giymeden denemeden nasıl alıyorsunuz hayret.
Hele hele hepsiburadadan yarı yarıya ucuz verseler de almam.

0031478163 numaralı siparişinizde bulunan

" Damat Erkek Takım Elbise - 2D05gv79505001-Siyah-52 " ürünü,

tedarikçimiz tarafından temin edilememiştir.

Dilerseniz aynı fiyata farklı ürünler seçebilir yada bu ürünün siparişini
iptal edebilirsiniz.Gecikmeden dolayı özür dileriz.

Dilerseniz "http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?sid=1" linkinden bize ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada.com

iyimi iade mesajı cekmişler şimdi uğraş dur parayı iade almak için :(

achillus' Alıntı:
0031478163 numaralı siparişinizde bulunan

" Damat Erkek Takım Elbise - 2D05gv79505001-Siyah-52 " ürünü,

tedarikçimiz tarafından temin edilememiştir.

Dilerseniz aynı fiyata farklı ürünler seçebilir yada bu ürünün siparişini
iptal edebilirsiniz.Gecikmeden dolayı özür dileriz.

Dilerseniz "http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?sid=1" linkinden bize ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada.com

iyimi iade mesajı cekmişler şimdi uğraş dur parayı iade almak için :(

Bu mail bana hiç yabancı gelmedi hocam. Bana da çok göndermişlerdi bundan :) Neftret ettim hepsiburadadan. Şimdi uğraş dur. Başka site mi yok sanki koskoca nette.

amaç sizin para harcamanız ve sonra ürün tedarik edilemedi başka bir şey alın diyip o parayı harcatmak ..bu kadar basit.

Geri