Meslekçi İdarecilerin Koordinatörlük Ücreti

Kodla Büyü

mgkmgk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi koordinatörlük ücreti artık maaş karşılığı, bu durumda meslekçi idareciler maaş karşılığı derse girmeden, maaş karşılığını koordinatörlük ile doldurmak istiyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz. Eğer böyle bir durum gerçekleşirse bir öğretmende ben ücret istemiyorum. Maaş karşılığımı koordinatörlük ile doldurun, ben okula nöbet haricinde gelmeden öğretmenliğe devam edeyim. Sadece koordinatörlük yaparak maaş alayım demez mi? Yorumlarınızı beliyorum.

der tabi ki. okuldaki ders saati ve mecburi girilmesi gereken ders saatlerini de göz önünde bulundurarak böyle bir talepleri olması çok doğal ki açıkçası ben de isterim aynı şeyi

Ogretmen ilkonce derse girer. kanunda bu var ders bittikten sonra koordinatorluk, tabiiki idarecelerden kalirsa:)

Ogretmen ilkonce derse girer. kanunda bu var ders bittikten sonra koordinatorluk, tabiiki idarecelerden kalirsa:)
öyle de yaptıkları düzenleme öyle demiyor. adamlar da kanunda ne var ona bakmak yerine işine geleni işletiyorlar. şuan yaptıkları düzenleme buna müsaade ediyor

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi koordinatörlük ücreti artık maaş karşılığı, bu durumda meslekçi idareciler maaş karşılığı derse girmeden, maaş karşılığını koordinatörlük ile doldurmak istiyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz. Eğer böyle bir durum gerçekleşirse bir öğretmende ben ücret istemiyorum. Maaş karşılığımı koordinatörlük ile doldurun, ben okula nöbet haricinde gelmeden öğretmenliğe devam edeyim. Sadece koordinatörlük yaparak maaş alayım demez mi? Yorumlarınızı beliyorum.
Demesine derde onu yaparlar mı? Programı yaparken dersleri önce verir, sorun çözülür. Adamı varsa onada 3 5 ders yazar gerisini koordine ile doldurur, sorun yine çözülür.

ocam öyle bır dunya yok malesef meslek ogretmenı 40 saate kadar ıstegı dısıda gorevlendırılebılır malesef

mudur mavınlerınız ıslerıne gelenı yapıyor dersı bos bırakmaları yerıne o sekılde yapmalarıda mantıklı zaten derse gırmeyecek bır sekılde ısı cıkmıs olucak

İdarecilerin kendi bransi olmayan okullara maas karsiligi ders olmadigindan idareci olarâk atanamama sorunu vardi. Koordinatorluk maas karsiligi ders olarak goruldugu icin isteyen istedigi yere atanabilecek. Durum bundan ibaret.

sadece ekders olma kısmı değişti diğer hüküm aynı yani önce diğer dersler eşit olarak dağıtılır daha sonra koordinatörlük dağıtılır. sizler de hakkınızı arayın hocam meb hattını arayın oradan şikayet edin

Koordinatörlük icinde ders dışı hazırlık ücreti ödenir mi sizce?

Bence maaş karşılığına aldıkları için görüş istemek gerekir. Sonuçta ödenmemesi durumu eski düzene göreydi. Girdiğimiz maaş karşılığı derslerde ddh alıyoruz sonuçta.
Bencede artik odenmesi lazım, madem maaş karşılığına aldılar o zaman ödemeleri icap eder.

Geri