Meslek Lisesinde Egzersiz Nasıl Açarım?

Kodla Büyü

egeli_09

Aktif Üye
Arkadaşlar çocuklarla beraber elektronik uygulamaları yapmak istiyorum.Fakat bunu da mümkün olduğu takdirde egzersiz planı çerçevesinde yapmak istiyorum.Nasıl bir yol izlemem lazım?

Satranç egzersizi açabilirsiniz sayın hocam. Daem Chess Studio lisanslı alabilirsiniz. İstersen Chess King (CT-ART) birçok apk'sı mevcut. DCS içerisindeki oyunsonu egzersizlerini de çözebilirsiniz. Saygılar.

Sayın hocam; ilinizde veya ilçenizdeki halk eğitim merkezi ile irtibata geçerek, halk eğitimi merkezi üzerinden kendi okulunuzda, okullar hayat olsun projesi kapsamında kurs şeklinde değerlendirebilirsiniz.

Sene başında tübitak egzersiz planınızı hazırlarsınız, dys üzerinden il mem'e gönderilir,onayınız geldikten sonrada tübitak egzersiz çalışmalarınızı yürütürsünüz. planınızla birlikte en az 8 öğrenci listesini de göndermeniz gerekiyor. Planı yaparken hemen eylül ayından değilde ekim ortasından yada 3.haftasından itibaren başlatırsanız iyi olur onay sürecinide dikkate almak lazım. İyi çalışmalar.

Bizim burada tübitak egzersizini milli eğitim onaylamıyor. Ancak 2.dönem başladıktan sonra onaylayabiliriz diyorlar ve red ediyorlar. Diyorum tüm türkiyede eylül de başlıyor herkes diye kabul ettiremiyorum.

Sene başında tübitak egzersiz planınızı hazırlarsınız, dys üzerinden il mem'e gönderilir,onayınız geldikten sonrada tübitak egzersiz çalışmalarınızı yürütürsünüz. planınızla birlikte en az 8 öğrenci listesini de göndermeniz gerekiyor. Planı yaparken hemen eylül ayından değilde ekim ortasından yada 3.haftasından itibaren başlatırsanız iyi olur onay sürecinide dikkate almak lazım. İyi çalışmalar.
tübitak egzersizinde 8 öğrenci zorunluluğu yoktur. tek bir öğrenci ile bile açabilirsiniz.

Geri