Meslek Lisesi Telafi Eğitimi Ekders Hakkında soru

Kodla Büyü

vgm

Aktif Üye
Meslek lisesinde çalışmaktayım.
Telafi eğitimi boyunca görev aldım.
Bu sureçte bilgisayar laboratuvarı aktif olarak kullanılacak.
Laboratuvar şeflik ücreti ödenir mi?
İdareciler nöbet ücreti alacak. Bizlerde öğretmen olarak nöbet ücreti alacak mıyız?

hocam normalde yazın şeflik ücreti alınmaz, idareciler ya da öğretmenler nöbet ücreti alabilir diye bakanlık yazı gönderdiyse alabilirler, göndermedilerse eğitim öğretim yılı bittiği için alamazlar, ama bakanlığın gönderdiği bir yazı ile burada olmaz dediklerimizin tam tersini yönetmeliğe uysun uymasyın olur diye görüş bildirilebilir. Allah idarecilere önce sabır sonra da bakanlığın gönderdiği yazıları anlama gücü versin.

hocam normalde yazın şeflik ücreti alınmaz, idareciler ya da öğretmenler nöbet ücreti alabilir diye bakanlık yazı gönderdiyse alabilirler, göndermedilerse eğitim öğretim yılı bittiği için alamazlar, ama bakanlığın gönderdiği bir yazı ile burada olmaz dediklerimizin tam tersini yönetmeliğe uysun uymasyın olur diye görüş bildirilebilir. Allah idarecilere önce sabır sonra da bakanlığın gönderdiği yazıları anlama gücü versin.

Teşekkürler bilgilendirme için

Meslek lisesinde çalışmaktayım.
Telafi eğitimi boyunca görev aldım.
Bu sureçte bilgisayar laboratuvarı aktif olarak kullanılacak.
Laboratuvar şeflik ücreti ödenir mi?
İdareciler nöbet ücreti alacak. Bizlerde öğretmen olarak nöbet ücreti alacak mıyız?
Telafi için faaliyetiniz varsa fiilen yapılan saat kadar alırsınız hocam. Yazın şeflik ve nöbet odenmiyor. Idareciler de nöbet ücreti alamaz. Ama yeni bir düzenleme varsa bilemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: vgm
Geri