Meslek lisesi öğretmeni semineri ortaokulda alabilir mi?

Kodla Büyü

atacan2

Aktif Üye
Ben meslek lisesinde öğretmenim semineri il dışında ortaokulda alabilir miyim?
Mebbis de seminer için oluşturulan modülde orta okullar da benim için listede çıkıyor.

Çıkıyorsa alabilirsin hocam, çünkü elektronikci arkadaş baktı sadece meslek liseleri çıkıyor bize ilkokul hariç tüm okullar çıkıyor.

Sınıf ôğretmenlerine sadece ilkokul gözüküyormuş hocam mesela.. ben anadolu lisesindeyim ortaokul, lise, meslek lisesi gözüküyordu.. eve en yakın ortaokulu seçtim bende.. seminer programı tek ve genel zaten sorun olmaz diye düşünüyorum ama düşünüyorum :)

Pardon hocam yazdım sildim.

Meslek lisesinde görev yapıyor olsaydınız meslek lisesinde ve bölümün olduğu bir okulda almalıydınız.

Lisede görev yapıyor iseniz lise seçin mümkünse.

Ben meslek lisesinde görev yapıyorum ortaokullar, halk eğitim, bilim sanat, meslek lisesi hepsi görünüyor... Felsefeci arkadaşa baktırdım sadece liseler çıkıyor deyince ben de ortaokulu seçtim... Zaten plan tek, mebbiste de açıldığına göre sorun olacağını düşünmüyorum...

Sonucu yazarsanız sevinirim kıymetli hocalarım.

Ben Elektronik öğretmeni iken de Bilişim öğretmeni iken de başka şehirde alırken bana söylenen buydu, meslek lisesi ve zümrenin olduğu yere verebiliriz denmişti.

Sonucu yazarsanız sevinirim kıymetli hocalarım.

Ben Elektronik öğretmeni iken de Bilişim öğretmeni iken de başka şehirde alırken bana söylenen buydu, meslek lisesi ve zümrenin olduğu yere verebiliriz denmişti.
Hocam eskiden seminer planı ilkokul, ortaokul, lise olarak ayrılıyordu... Bu sene ilk defa kademe ayrımı olmadan tek plan yayınlandı... Önceki dönemlerde ben de hep meslek lisesinde yaptım...

Geri